...Pošli každýho do prdele dřív, než tě stihne nasrat !!!...

Vagíny na Vidláku II.

7. července 2010 v 15:19 | Miki |  ♥StoriesXD♥
další díl naší degenerace:D... píčovina až na půdu, ale je to vtipný:D


II.
"Koukej Elwine, tenhle domeček vypadá moc pěkně," ukazuje Zackmut svou žabí ručkou kamsi před sebe. Elwin se rozzáří: "Ten je nádhernej!! Počkat... ty myslíš tuhle křivě křivou barabiznu? Pane Bože!" Zackmut ho ale neposlouchá a nedočkavě se hrne k malé chatce s nápisem "Na prodej". "Je tady telefoní číslo," raduje se a vytahuje z kapsy svůj žabomobil. Elwin na něj zděšeně kouká a říká si: "Ten zelenej kripl to snad myslí vážně..." Zackmut už ale hovoří s někým z realitní kanceláře a tváří se opravdu napjatě. Pak odloží telefon a dojatě zašeptá: "Chata je naše, nechaji nám jí zadarmo. Už je dvacet let na prodej a my jsem první zájemci. Klíče jsou ve psí boudě."

Elwin se znechuceně skloní a nahne se k čemusi, co před dvaceti lety mohlo být psí boudou. "Tak tam nešáhnu," hekne pohoršeně. "Ale šáhneš.," zavýskne Zackmut a plácne Elwina po zadku. Ten ztratí rovnováhu a po hlavě zahučí do hromady hnusu. "Ach bože!! Moje vlasy... a kloubouk po pra-pra-pradědovi!" "Neskuhrej a podej sem ty klíče," rýpne do něho Zackmut blánovitou nohou. Elwin mu je podá a přitom si pod svou zelenou bradku brblá něco o zasraných sračkách a žabím idiotovi. Zackmut mezitím odemkl dveře a zmizel v útrobách stavení, odkud teď volá na Elwina: "Pohni sebou špíno, najdem koupelnu a můžeš se umejt."

Po hodinovém pátrání oba usoudí, že koupena musí být v malém domku vzadu za chatou. "Pojď Zackmute, jdem to prubnout," řekne Elwin a směle vykročí vpřed. Jeho nadšení ho ale brzy opustí. Blíží se k domečku čím dál pomaleji. "Zackmute, jdi první, mám strach." Zackmut opatrně ťukne do zámku na dveřích, který se okamžitě rozpadne na prach. Pak opatrně dveře otevře a nakoukne dovnitř. Elwin, vyděšeně přitisknutý k jeho zádům, zašeptá: "Co vidíš?" "Obávám se, že by to měl být záchod." "Super, potřebuju chcát," vypískne Elwin a hrne se dovnitř. "Tak to mě poser! Myslím, že půjdu radši ven," hekne znechuceně, zacpe si nos a snaží se prodrat ven hejnem much. Zackmut znechuceně přibouchne dveře a praví: "Mmyslim, že to s chcaním venku není špatnej nápad." Poté, co se oba s úlevou vymočí do křoví, Elwinovi cvakne: "No ale co ta koupelna?" Pak mu cvakne znovu, otočí se za sebe a podívá se na velkou rezavou nádrž plnou špinavé olezlé vody. "Vole, jdem se radši umejt do rybníka," dodá nakonec.

"To je tak príma si zaplavat," vydechne sladce Elwin, "co říkáš Zackmute?" Odpovědi se ale nedočká. Otočí se ke břehu, kde stojí Zackmut s nešťastným pohledem a volá: "Víš, Elwine, mě ty kameny strašně bolí a bodají do ploutviček." "Nebyl jsi předtím žába?" podiví se Elwin. "No jo, ale nehopkal jsem po kamínkách!" "Ty kreténe, vždyť jseš pořád žába, odraž se a přeskoč ty šutry!" "To je dobrej nápad," zajásá Zackmut a mohutně se odrazí, aby přeskočil všechny ostré kameny. Jedním skokem překoná dvacet metrů a přistane Elwinovi na hlavě. "Moje vlasy!" křičí Elwin, "slez ze mě ty skokane pošahanej!" "Ne, ne, ne hloubka!" kvičí Zackmut. "Neumíš snad plavat, nebo co?" ptá se ho vyjeveně Elwin. "Umím, ale z hloubek mám strach, žijí tam zvláštní tvorové." "Co tím chceš říct?" vyhrkne dotčeně Elwin. "Ale nic," šeptne Zackmut nesměle. "Když se bojíš hloubek, to se ti nebude líbít, že plavu ke stavidlu..." Zackmut skočí vyděšeně do vody a křičí: "Stavidlo néééé, stavidlo néééé! Určitě mě napadne a vcucne!" "Vole, nejsi malej pulec, tak se začni chovat jako velkej žabí kluk a poplav!" "Ani náhodou!" urazí se Zackmut. "Tak si zůsta," řekne Elwin a plave ke stavidlu. "Počkej, počkej, nemůžeš mě tady v hloubce jen tak nechat!" kuňká Zackmut a čubičkou se snaží Elwina dohnat. Elwin se pokusí elegantně vyhoupnout na lávku na stavidle, ale jelikož není zrovna nejšikovnější, celý se pomlátí a odře si svůj zelený zadek. Když se konečně vyškrábe naharu, natáhne se a zlostně pozoruje tu žabí čubku, co se mu z vody směje. Zackmut se rozhodne neponižovat se jako Elwin, doplave ke břehu a elegantně vkročí na lávku. Elwin chce napravit svoji pošramocenou pověst a začne machrovat: "Zaskáčem si, Zackmute," a skočí do vody perfektní šipku. Bohužel ale zapomněl, že se snaží soutěžit ve skákání s obřím žabákem, a než se naděje, tak mu Zackmut opět vísí kolem krku a smyslně mu šeptá do ouška: "Já taky umím hopkat." "Slez ze mě, ty buzerante, nebo tě hodim do stavidla! Kolikrát ti mám řikat, že nejsem gay jako ty?" "Já nejsem gay," chce se ohradit Zackmut, ale jelikož má hlavu pod vodou, není mu moc rozumět.
Když po několika hodinách konečně oba zelenáči vylezli z vody a pracně si nazuli žabky mezi svoje obláněné prstíky, Zackmut vyrazil na cestu k chatě. "Nechceš jít okolo hospody nahoře bez, že ne?" ptá se Elwin vyjeveně, "koukej si oblíct vrchní díl plavek." "Copak jsem ženská?" ohradí se Zackmut. "To je mi jedno, prostě ty svý zelený kozy někam zavři." Zackmut na Elwina uraženě vyplázne jazyk a utíká zpět k chatě. A když probíhá okolo hospody, zvedne ruce nad hlavu a křičí: "Co koukáte? Mám hezký prsa!"
"Kriste pane, to je debil," řekne si rozumější ze zelených mužíků a jde domů oklikou. Když dorazí domů, nevěří vlastním očím. Zackmut běhá nahý okolo chaty a vaří oběd...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama