...Pošli každýho do prdele dřív, než tě stihne nasrat !!!...

Říjen 2007

Jak to tehdá bylo...

31. října 2007 v 17:40 | Miki |  My Chemical Romance
No tehdá, to se ani říct nedá když to bylo včera večer skoro až v nociXD. Ano samozřejme, že mluvím o koncertu My Chem, respektive o Rockové Jeseni.
Cestu na slovensko ani radši popisovat nebudu, protože s moji mamičkou to byl nesmírně zajímavý zážitokXD a zabralo by to nejmíň jeden článek samo o sobě.
Asi kolem dvanácté sme dorazily do Bratislavy no a potom sme pokračovaly autobusem ke Športovné Hale Pasienky. Tam jsme byly asi tam kolem půl jedné a už u vchodů byly malý skupinky emo people, jak jinak, že:/......tohle čekání bylo neúprosné, protož od té doby, co jsme tam dorazily, jsme si nesedly a ani nic jiného, proste jsme celou dobu stály ve frontě, abychom měly slušná místa. Musím uznať, že se tam objevovali vážně zvláštní lidi, jestli to byli lidi. Většina emo pozéři a nebo něco na ten styl, připadal jsem si medzi nimi divněXD. Ale myslím, že to čekání se vyplatilo. Sice mě velice nasrali s tím jaký dělali caviky okolo lístků oproti Praze, ale mě osobně to tak nevadí.
něco po sedmé nás tedy pustily a já i máti, jsme se bez větších problémů dostaly na ta nejlepší místa, ano do první řady doprostřed.
Už od začátku co jsme tam čekaly, se nám zdálo, že je velmi málo lidí, na to, že to mají být MCR, ale nebylo to tak špatné, alespoň sme měli uvnitř nějaký životní prosotr, protože už tak to bolo na hovno, když nám sebrali pití. Ale ten životní prostor nám nevydržel na moc dlouho, protože se za tu hodinu, o kterou nás pustili předem, nahrnul zbytok lidí.
Ten tlak bol hrozný, ale né tak jako v Praze, zatím.
Show začali tedy Metropolis, ktorý byli docela dobrý a tak nějak fanoušky dá se říct rozproudili.
Pak přišli na řadu Desmod. Docela good hudba a nejlepší bylo, jak vzali na pódium jednu holku, ktorá zpívala s nimi, docela dobře. A z Desmod se mě uplně moc líbil bubením, správnej sopl jak se patří a upřímě řečeno, gesty a posunky jsme si rozuměli....Byli dobří a mě se jejich hudba páčila.
No při této pauze, než měli na řadu přijít MSI, tak začal tlak sílit a začala doléhat únava. Mimo to, se moje máti nechala vytáhnout, protože se jí dělalo špatně a navíc mi chtěla koupit pití. Kupodivu pití doputovalo a tak jsme se rozdělila s ostatními. Únavu sem prekonala a na stage přišli MSI. A teď se za to co sem napíšu, omlouvám všem co MSI poslouchají, já je, ale hold nemusim a hlavně jednu osoubu nemám ráda. Takže na pódiu se oběvili MSI, jelikož bylo malé a já byla uprostřed, měla jsem na všechny výhled, no a když se tam objevila Lyn-Z, ukázala jsem na ní dost zřetelně fuckáče a ona si toho všimla, tak ho na mě taky ukázala a ještě se posunky ptala jestli je to na ní a já jen přikývla a pořád ji propalovala pohledem. Ona se tomu smála, ale já pak dost zřetelně řehla "I hate you" myslim, že to viděla a jestli aspoň trochu umí odezírat, tak ví, jak ji mám ráda. Od té doby, mým smězem její pohled nezabloudil. Jimmy je vážně magor, to musím uznať. Jejich hudba se mi vůbec nelíbila, ale jedno MSI musím uznat a to je, že maju dost zajimavou image, každý zasebe i dohromady. A pak druhá věc, co na nich celkem oceňuju je, že umí udělat úžasnou show pre publikum, především Jimmy, podle mě se měl spíš stát hercem, než spěvákemXD. Já jsem ani jednou nezvedla ruku ani nic jiného, protože jsem nabírala síli na MCR, pak že se mi jejich hudba nelíbí a také proto, že je ještě jeden důvod pro který je nemám ráda, a teď tím nemyslim len Lyn-Z. Tak se chci ještě jednou omluvit, těm, kteří MSI poslouchají a líbí se jim, ale já prostě jinak nemohla.
No a po dos dlouhé pauze, při které hráli spoustu pěkných písniček, třeba jako Basket Case, atd..., Tak sa konečně udělala tma, teda oni ju udělali osvětlovači. A čo se nestalo, ano na stage přišli ti hlaví, kterým celý večer patril. MCR začli svoji asi hodinu a třičtvrtě dlouhou show TIHID. Bylo to něco neuveřitelného, báječné. Gerard už odzačátku, do svého projevu dával velkou energii a bylo to taky znát. Na sobě mal tu černou košili s ohrnutými rukávy a přes to tu vestu, no a somozřejmě, že jeno milované čierné kalhoty a jeho jeté botkyXD. Strašně moc mu to slušelo a zdálo se mi, že měl trochu kratší vlasy, to je dobre, byl noc pěkný:*. Frankie měl na sobě ty sove plandavé kalhoty a nějaku mikinu, kterou si pak sundal a pod ní měl to úžasné triko. Bílé s nápisem "I ♥ Gerard"...takové bych taky chtěla. Škoda jen, že má tak dlouhé vlasy a přez ně mu není tolik vidět do obličeje. Ray, ten měl zase ty svoje jeany, nějaké tmavé triko (zase mám oknoXD) a no ale co je nepřehlídnutelné, tak to je jeho afro, bylo ještě delší, než když boli v Praze. No a konečně jsem se dočkala a viděla živého Mikeyho. Musím uznat ale, že mu to v reálu sluší mnohem víc, než na fotkách a ty dlouhé vlasy mu náhodou sluší:*. Jediné co mě mrzí je, že tam nebyl Bobina, udělal si prý něco s rukou tak musel být záskok, ale i tak to bolo skvělé. Bylo to úžasné, Gerard docela mluvil s lidmi, říkal, že konečně jeho sladký bráška Mikey se vrátil hrát a vůbec měl různé kecy a kupodivu jsem mu rozuměla. Co se mi vela líbilo, bylo to, jak si Gee pořád točil s tím mikrofonem a jak mu to jednou nevyšlo, když ho chtěl chytit a taky bylo pěkný, když si ten mikrofot pořád zamotával do stojanu a do reflektorů. Bylo kouzelné, když to chtěl rozmotat a nešlo mu to:*. Taky se mi moc líbilo to, když přišel na to malé pódium dopředu, nebo čo to bylo a podíval se dolů na toho sekuriťáka pod ním a udělal takový moc heský úšklebekXD. A ano, při Mama, na konci bylo to co někdy dělá, víte to no jak se celý pohladí a zakončí to v jistých partiíchXD to se mi líbiloXD. Škoda jen, že s Frankiem nepředvedli žádný frerard, ale i tak to bylo skvělé. Pak si Gee všimnul transparentu, co maly holky za mnou, bylo na něm napsáno, myslím, něco v tom smyslu, že milujou mcr a mimo to, tam také bylo přání pro Franka a toho si Gee všiml a reagoval. Pod jeho taktovkou jsme Feemu odzpívali Happy Birthday. Myslím, že se to Feemu líbilo. Mimo to, ten jako vždy měl skvělé záchvaty a ty jeho kreace na zemi i Gerard šel dost často do kolen a hodně skákal, bylo to prostě nabité. Také bolo dobré, že nám házeli jejich nedopité lahve vody, protože lidi umírali na žízeň. A ano i tady jsme měli kropení, ale jen díky Frankovi, který nás stříkal (teď nebuďte perverzníXD) vodou z lahve a bylo očividné, že securitymu se to nelíbilo. A snad už ani nevěm co napsat, protože to byl celkově úžasný koncert nabitý od začátku až do konce. Snad ještě to, že se opět nechali přivolata to byly to ty songy, co bývají, Cancer a samozrejme Helena.
Byl to nepopsatelný zážitek a i přez to, že se k nám security nechovali moc přívětivě a že ani nebylo zajištěno pití, si myslím, že to bylo lepší než v Prahe, protože to byl o sto procent prožitější koncert, ze strany MCR a hlavně Gerarda. Celé tělo mě bolí, jsem unavéná, ale kdyby teď bol někde poblíž koncer, ihned jdu znovu.
Strašně len lituju toho, že nebyla autogramiáda, chtěla sem mít konečně podpisy:/. Měli tam i krásné hadry, ale nič sem si nekoupila, prootže neprali české prachy:/....Na nádraží jsme se dostali někde okolo třetí a čekali jsme až do třičtvrtě na šest, než nám jel vlak domů. Zvláštní zážitek trávit noc jako ti bezdomovci okolo. Důmu, jak už jsem psal jsme se dostali někdy kolem jedenactej dopoledne.
Tímto chci poděkovat MCR za úžasný koncert a doufám, že někdy znovu zase navštíví Prahu a předvedou tam, alespoň takhle úžasný koncert.
PS: Omlouvám se, že tam občas bude slovenské slovo, ale já za to nemůžu, to je kvůli tomu, že sem s nimi byla tak dlouhoXD.

Happy birthday dear Frankie

31. října 2007 v 12:50 | Miki |  My Chemical Romance
aneb to už máme za sebou, ale k tomu až v článku o koncuXD

Ano náš milý Fee dnes sláví své 26. narozeniny...hold už je to starej parkosXD....ale pořád ho milujem a proto Frankie ti za sebe přeju hodně štěstí, zdraví lásky a dalších tědlěch keců, ale především další takový úžasný koncerty a hlavně, aby ti eště dlouho vydržely ty epileptický záchvatyXD....A hodně dýníXD....Vše nej Fee:*

Tak sem doma

31. října 2007 v 10:51 | Miki |  Naše kydy
Konečně sem se vrátila z Bratislavy:)....sem utahaná takže nějakej ten šlánek o tom, čekejte buď dnes večer nebo zítra:*....jen vám řeknu, že to byla bomba!

hustě mno :D

30. října 2007 v 23:06 | Idiot |  Nothing & everything
mě už nic nepřekvapí :) ale Miru..tobě už 13 bylo..máš skluza XD ftip XD
emo or
gothic? XD
tenhle emíka nemůžu :*

jeden odkázek na Emo atd..

30. října 2007 v 22:54 | Idiot |  //Good weby//
rockblog stačí se mrknouti a trošicku pročíísti :)

Héé

30. října 2007 v 22:53 | Idiot |  Naše kydy
takže miláček..jako moje žena v tomto případě je..jooo v Bratislavě...a jůů dneska je HALLOWEEN tedy Fee slavííí..hip hip(ne hip hop) ale hip hip hůráááá..happy narozeniny tu jůůůů milýý a milovanýý Fee XD WE LOVE YOU 4ever :-*

Nový fotky BJeXD

29. října 2007 v 16:52 | Miki |  Green Day
Billie proč mi to děláš:/...XD
1504608110719225bo1.jpg
žeby nová image k nový desce???XD...no to se máme na co těšitXD
ale jako kůzle stojí pořádXD
vidíte ten malej hnědej kousek něčeho nazemi???XD...myslíte, že to je to co si myslim???XD.. jako stojí na to příhodněXD
a tu se nám BJ baví s nějakým kořenemXD


a tady trochu jinej kořen BonoXD.....BJi prosím ohol se a namaluj si linky:*

Zejtra.......a?

29. října 2007 v 16:41 | Miki |  Naše kydy
Ano děti, už je to tak, už zítra je koncert a já jedu už v sedm ráno....to víte a kolem oběda jsem v Bratislavě........Mám z toho opravdu zvláštní pocit a působí to na mě tak, že dokonce píšu spisovněXD... Ne, ale vážně je to zvláštní....na pražský koncert jsem se těšila, že ani nevíte jak, ale do Bratislavy se mi ani moc nechce......A nejhorší věc na tom všem je, že si tam nic nesmíme vzít.....amo z Kutné Hory pojedu bez batohu, jen s lahví pití v ruce a peněženkou v kapse a lístkem, že:/......
Jo jo, už se nám to krátí a tak zatim pa děti:*
Jo a chtěla bych se omluvit, že zítra a možná ani pozítří sem už nic odemě nepřibyde, ale tak to je celkem logickéXD
Tak baj děti:* a doufám, že se třeba s někým z vás potkámXD

Eště fotky z Prudential Center

28. října 2007 v 20:53 | Miki |  My Chemical Romance
žeru ty jeho boty, je má jak ChaplinXD
a tady stojí jak prodejná děvkaXD
ano naše děva na promenáděXD
Frank nám vzadu bumbáXD
nemůžu z MikešeXD
a tady to vypadá jak dyby kašlal kemra až z patyXD
takovej rozlítanejXD
a naše děvka se nakrucujeXD
ale sluší mu to:*
Fee má tu nohu jak když pes chčijeXD
se tu trhám pohledem jen na to jak deXD

Curt se konečně dočká

28. října 2007 v 20:49 | Idiot |  Nirvana
klikněte tady a hned se dozvíte to co jste možná nevěděli..

2.......a?

28. října 2007 v 19:35 | Miki |  Naše kydy
Už je to tak děcka, už to máme za párXD......a já pořád nevim, proč se tam netěším, mimo to, že mě sere, že si tam nic nesmíme vzít.......No tak to aby ste věděli děti a já zase pápam tak baj:*

Nightwish-Eva video+text+překlad

28. října 2007 v 14:35 | Idiot |  Nightwish
Eva
Six thirty winter morn
Snow keeps falling, silent dawn
A rose by any other name
Eva leaves her Swanbrook home
A kindest heart which always made
Me ashamed of my own
She walks alone but not without her name

Eva flies away
Dreams the world far away
In this cruel children's game
There's no friend to call her name
Eva sails away
Dreams the world far away
The Good in her will be my sunflower field

Mocked by man to depths of shame
Little girl with life ahead
For a memory of one kind word
She would stay among the beasts
Time for one more daring dream
Before her escape, edenbeam
We kill with her own loving heart

Eva flies away
Dreams the world far away
In this cruel children's game
There's no friend to call her name
Eva sails away
Dreams the world far away
The Good in her will be my sunflower field
Eva
6:30 zímního rána
Sníh nepřestává padat, bezhlučně dolů
Růže zvaná nějakým jiným jménem
Eva opouští její domovskou Labutí řeku
Nejlaskavější srdce vždy způsobí
Že se stydím za sebe sama
Jde sama ale ne bez svého jména

Eva letí pryč
Snít o dalekém světě
V této kruté dětské hře
Není žádný přítel aby zavolal její jméno
Eva odplouvá pryč
Snít o dalekém světě
To dobré v ní bude mé slunečnicové pole

Podvedená mužem do hloubi zahanbení
Mladá dívka se životem před sebou
Pro vzpomínku jednoho druhu slova
Bude stát mezi bestiemi
Čas na další smělý sen
Před jejím únikem, paprsek z ráje
Zabili jsme s jejím milujícím srdcem

Eva letí pryč
Snít o dalekém světě
V této kruté dětské hře
Není žádný přítel aby zavolal její jméno
Eva odplouvá pryč
Snít o dalekém světě
To dobré v ní bude mé slunečnicové pole

Nightwish-Master Passion Greed video+text+překlad

28. října 2007 v 14:30 | Idiot |  Nightwish
Master Passion Greed
Who the hell are you to tell me
What to do, why to do, why bother
Leech in a mask of virtue
Such waste, to ever think of you again

Hey Judas, your Christess was our love
Hit and run, your will be done
Never sorry, never wrong
More more more more more

Master passion greed

"Hello. How are you?
Let me explain one thing.
All for her and more for me
Why is it so hard to see?
I see no sense in doing this
Not enough for me
I fuck up everything but let me explain."

Some day you shall flee,
Panting and weak

Master passion greed

All within me gone but pain and hope
Hoping that the pain would fade away

Greed, your master passion
I Feed the mouth that bites me
Mammon, opiate of the masses
The reek of your lies draws flies

Seek her
Seduce her
Tame her
Blame her
Have her
Kill her
Feast on it all

With awakening the tears will begin
To my everlasting shame silence took me
Pánova vášnivá nenasytnost

Kdo sakra jsi, abys mi říkal
co mám dělat, proč to mám dělat, proč trápit
Pijavici v masce ctnosti
Jak marné, myslet na tebe znovu

Hey Jidáši, tvá Christess byla naší láskou
Udeř a uteč, tvé bude hotovo
Nikdy lítostivý, nikdy špatný
Víc víc víc víc víc

Pánova vášnivá nenasytnost

"Ahoj. Jak se máš?
Nech mě vysvětlit jednu věc.
Vše pro ni a víc pro mě
Proč je to tak těžké vidět?
Nevidím v tomhle žádný smysl
Ne dost pro mě
Po*ral jsem všechno, ale nech mě to vysvětlit."

Jednoho dne uprchneš,
Funící a slabý

Pánova vášnivá nenasytnost

Vše uvnitř mě je pryč, ale bolest a naděje
Naděje, že se bolest vytratí

Nenasytnost, tvého pána vášnivá
Krmím ústa, která mne kousají
Mamon, opiát davů
Zápach tvých lží přitahuje mouchy

Vyhledej ji
Oklamej ji
Ochoč ji
Obviň ji
Měj ji
Zabij ji
Hoduj na tom všem

S procitnutím začne pláč
Do mé neustálé hanby mne zavedlo ticho

Nightwish-Cadence Of Her Last Breath video+text+překlad

28. října 2007 v 14:26 | Idiot |  Nightwish
Cadence Of Her Las Breath

Running for her life
The dark rain from her eyes still falls
Her taking butterfly
Chose a dark day to live
Save one breath for me

Alone and longing for
The cadence of her last breath

Why do I miss someone I never met?
Her bating breath I await
Sea winds brought her to me
A butterfly, May one day
Miracle of life
And all the poetry in the world
Finally makes sense to me
Save one death for me

Alone and longing for
Run away, run away, run away, run away
The cadence of her last breath

The terrestrial, that's not life
Drink her beauty
Feel her last breath

Sometimes a dream turns into a greed

Alone and longing for
Run away, run away, run away, run away
The cadence of her last breath
Alone and longing for
Run away, run away, run away, run away
The cadence of her last breath
Rytmus jejího posledního dechu

Běží jako by jí šlo o život
Temný déšť z jejích očí stále padá
Dech beroucí motýl
Si vybral temný den k životu

Uchovej pro mne jeden dech

Samotář touží po
Rytmu jejího posledního dechu

Proč postrádám někoho
Koho jsem nikdy nepotkal, se slábnoucím dechem ležím
Mořský vítr ji zanesl ke mně
Motýl, pouhý jednodenní zázrak života
A všechna poezie na světě
Mi konečně dává smysl

Uchovej pro mne jednu smrt

Samotář touží po
Rytmu jejího posledního dechu

Dát vše stranou, to není život
Pij pro krásu a naplň mou prázdnou stránku

Někdy se sen změní v sen

Samotář touží po
Rytmu jejího posledního dechu

Nightwish-Bye Bye Beautiful video+text+překlad

28. října 2007 v 14:22 | Idiot |  Nightwish
Bye Bye Beautiful
Finally the hills are without eyes
They are tired of painting
A dead man's face
A red red fair own of blood.
We used to love
Having so much to lose
Blink your eyes just once
And see everything in bluish.

Did you ever hear what I told you?
Did you ever read what I wrote you?
Did you ever listen to what we played?
Did you ever let in what the world said?
Did we get this far just to feel your hate?
Did we play to become only pawns in the game?
How blind can you be? Don't you see?
You chose the long road, but we'll be waiting
Bye bye beautiful! Bye bye beautiful!

(...)
For the blinded siblings
Walking her dying earth
Lose around a choking heart
Eternity torn apart
Slow down out a funeral prayer
I need to guide you through a lie

Did you ever hear what I told you?
Did you ever read what I wrote you?
Did you ever listen to what we played?
Did you ever let in what the world said?
Did we get this far just to feel your hate?
Did we play to become only pawns in the game?
How blind can you be? Don't you see?
You chose the long road, but we'll be waiting
Bye bye beautiful! Bye bye beautiful!
Bye bye beautiful! Bye bye beautiful!

(...) power
(...) dream
Someday I'll learn to love this past
Still fresh (...)

How blind can you be? Don't you see?
How blind can you be? Don't you see?
How blind can you be? Don't you see?
That we can't (...) our destiny

Did you ever hear what I told you?
Did you ever read what I wrote you?
Did you ever listen to what we played?
Did you ever let in what the world said?
Did we get this far just to feel your hate?
Did we play to become only pawns in the game?
How blind can you be? Don't you see?
You choose the long road, but we'll be waiting
Bye bye beautiful! Bye bye beautiful!
Bye bye beautiful! Bye! Bye! Bye! Bye!
Sbohem Krásko

Konečně jsou hory bez očí
Jsou unavené z malování tváře mrtvého muže rudě
Jejich vlastní krví

Zvykli si milovat, majíce toho tolik co ztratit
Zamrkej očima jen jednou a uvidíš všechno v troskách

Slyšela jsi někdy, co jsem ti říkal
Četla jsi někdy co jsem ti psal
Poslouchala jsi někdy, co jsme hráli
Připustila sis někdy co říkal svět
Dostali jsme se tak daleko jen abychom pocítili tvůj hněv
Hráli jsme jen abychom se stali figurkami ve hře
Jak můžeš být tak slepá, copak to nevidíš
Vybrala sis dlouhou cestu, ale my budeme stále čekat

Sbohem Krásko

Jakubův duch pro dívku v bílém
Páska na oči pro slepé
Mrtví sourozenci kráčejí umírající zemí

Oprátka okolo škrtícího se srdce
Věčnost rozervaná ve dví
Pomalu teď zvoní pohřební zvony

"Potřebuji zemřít, abych se cítil naživu"

Slyšela jsi někdy, co jsem ti říkal
Četla jsi někdy co jsem ti psal
Poslouchala jsi někdy, co jsme hráli
Připustila sis někdy co říkal svět
Dostali jsme se tak daleko jen abychom pocítili tvůj hněv
Hráli jsme jen abychom se stali figurkami ve hře
Jak můžeš být tak slepá, copak to nevidíš
Vybrala sis dlouhou cestu, ale my budeme stále čekat

Sbohem Krásko

Není to strom, co opouští květinu
Ale květina, co opouští strom
Jednoho dne se naučím milovat tyhle jizvy
Stále čerstvý z čepelí tvých slov rozpálených do ruda

...Jak můžeš být tak slepá, copak to nevidíš...
...že hazardér ztratil vše, co neměl...

Slyšela jsi někdy, co jsem ti říkal
Četla jsi někdy co jsem ti psal
Poslouchala jsi někdy, co jsme hráli
Připustila sis někdy co říkal svět
Dostali jsme se tak daleko jen abychom pocítili tvůj hněv
Hráli jsme jen abychom se stali figurkami ve hře
Jak můžeš být tak slepá, copak to nevidíš
Vybrala sis dlouhou cestu, ale my budeme stále čekat

Sbohem Krásko

Nightwish-The Poet And The Pendulum video+text+překlad

28. října 2007 v 14:15 | Idiot |  Nightwish
The Poet And The Pendulum
I - White Lands Of Empathica

The end. The songwriter's dead. The blade fell upon him.
taking him to the white land of empathica of innocence?

The dreamer and the white
Poet without a rhyme.
A widow writer, torn apart by chains of Hell
One last perfect verse,
Yet still the same old song
Oh Christ, how I hate what I have become
Take me home

Get away, run away, fly away
Lead me astray, to dreamer's hideaway
I cannot cry 'cause the shoulder cries more,
I cannot die, I, the whore for this cold world
Forgive me, I have but two faces,
One for the world,
One for God, save me,
I cannot cry 'cause the shoulder cries more,
I cannot die, I, the whore for the cold world

My home was there at last, these meadows of heaven
The venture filled days more with every smilling face
Please no more words
Those from the seventh hell
No more please tell me once my heart goes by
Take me home

Get away, run away, fly away
Lead me astray, to dreamer's hideaway
I cannot cry 'cause the shoulder cries more,
I cannot die, I, the whore for this cold world
Forgive me, I have but two faces,
One for the world,
One for God, save me,
I cannot cry 'cause the shoulder cries more,
I cannot die, I, the whore for the cold world

II - Hope

Sparkle, a scenery
With childlike I fall
With beauty underneath
The end, I'm free
Tuck me in,
Beneath the blue
Beneath the great
Beneath the ray
One night reigns a dawn in time
See them, the light

On the shore he sat and hoped
Under the same belief
Blue sky shows you
Shows you more

III - The Pacific

I'm afraid, so afraid Of being raped again and again and again
I know I will die alone, but loved
You live long enough to hear the sounds of calls
Long enough to find yourself screaming
And if you want live long enough to see your friends betray you
Years stripped under the altar
I just wish the tide would catch me first
And give me death
As I've always hoped for

IV- Dark passion play

The morning dawn upon this altar
The race of the dark passion play
Performed by his friends without shame
Screaming on his innocence they came

Get away, run away, fly away
Lead me astray, to dreamer's hideaway
I cannot cry 'cause the shoulder cries more,
I cannot die, I, the whore for this cold world
Forgive me, I have but two faces,
One for the world,
One for God, save me,
I cannot cry 'cause the shoulder cries more,
I cannot die, I, the whore for the cold world

Today, in the year of our Lord, 2005
Tuomas was called from the cares of the world,
He stopped calling at the end of each peaceful day
the music he wrote, at the long pain, about silence
He was found, walking, dead with a smile in his face
And one thousand people were raised to the test

Save me

V- Mother & Father

They steal my son, your own
Oh when did you become so cold?
The blade will keep on descending
All you need is to feel my love
Search for beauty, find your shore,
Try to save the love, bleed no more,
You have such oceans within
In the end I will always love you.
Básník A Kyvadlo

"BÍLE ZEMĚ EMPATIKY"

Konec.

Skladatelova smrt.
Padla na něj čepel.
Vzala jej do bílých zemí
Empatiky
Nevinnosti
Empatika
Nevinnost

"DOMOV"

Snílek a víno
Básník bez rýmu
Ovdovělý spisovatel rozerván ve dví pekelnými řetězy

Poslední perfektní verš
Je pořád tou starou písní
O, Kriste, jak nenávidím to, čím jsem se stal

Vezmi mě domů

Unikni, uteč, odleť
Zaveď mne do snílkova úkrytu
Nemůžu plakat, protože bedra pláčou ještě víc
Nemohu zemřít, Já, děvka pro chladný svět
Odpusť mi
Ale mám dvě tváře
Jednu pro svět
Jednu pro Boha
Zachraň mě
Nemůžu plakat, protože bedra pláčou ještě víc
Nemohu zemřít, Já, děvka pro chladný svět

Můj domov byl tu a tam
Tyto nebeské louky
Dobrodružstvím naplněné dny
Pokaždé s usměvavou tváří

Prosím, žádná další slova
Myšlenky z bolavé hlavy
Žádná další chvála
Řekni mi jednou, že mám srdce na správném místě

Vezmi mě domů

Unikni, uteč, odleť
Zaveď mne do snílkova úkrytu
Nemůžu plakat, protože bedra pláčou ještě víc
Nemohu zemřít, Já, děvka pro chladný svět
Odpusť mi
Ale mám dvě tváře
Jednu pro svět
Jednu pro Boha
Zahcraň mě
Nemůžu plakat, protože bedra pláčou ještě víc
Nemohu zemřít, Já, děvka pro chladný svět

"PACIFIK"

Třpytí se má scenérie
tyrkysovým vodopádem
krásou uvnitř
Navždy Svobodný

Zatáhni mě pod oblohu
Pod bolest, pod déšť
Polibek na dobrou noc pro dítě včas
Houpající se čepel, má ukolébavka

Na břehu jsme seděli a doufali
Pod tím samým bledým měsícem
Jehož vůdčí světlo si vás vybralo
Vybralo si vás všechny

" Bojím se. Tak moc se bojím.
Být znásilněn znovu, a znovu, a znovu
Vím, že zemřu sám.
Ale milován.

Žiješ dost dlouho abys uslyšel zvuk pistolí,
dost dlouho aby ses našel křičíce každou noc,
dost dlouho abys viděl tvé přátele tě zrazovat.

Po dlouhá léta jsem byl připoután k tomu oltáři.
Nyní mám pouze 3 minuty a počítám.
Jen bych si přál, aby mě příliv chytil dřív
a dal mi smrt, po které jsem vždy toužil".

"TEMNÁ VÁŠNIVÁ HRA"

Druhý lupič napravo od Krista
Rozřezán ve dví - vrah novorozeňat
Svět se dnes bude radovat
Až vrány budou hodovat na hnijícím básníkovi

Každý musí pohřbít sám sebe
Žádná smečka, která pohřbí srdce z kamene
Teď je doma v pekle, slouží mu dobře
Zabitý zvonem, který pro něj zvoní na rozloučenou

Rozednělo se, na jeho oltáři
Zbytky temné vášnivé hry
Hrané jeho přáteli bez hanby
Plívajíc na jeho hrob jak přichází

Unikni, uteč, odleť
Zaveď mne do snílkova úkrytu
Nemůžu plakat, protože bedra pláčou ještě víc
Nemohu zemřít, Já, děvka pro chladný svět
Odpusť mi
Ale mám dvě tváře
Jednu pro svět
Jednu pro Boha
Zachraň mě
Nemůžu plakat, protože bedra pláčou ještě víc
Nemohu zemřít, Já, děvka pro chladný svět

"Dnes, Léta Páně 2005,
Tuomas byl zavolán zájmy světa.
Přestal plakat na konci každého krásného dne.
Hudba, kterou napsal byla už moc dlouho bez ticha.

Byl nalezen nahý a mrtev,
S úsměvem na tváři, perem, a 1000 stránkami smazaného textu."

Zachraň mě

"MATKA & OTEC"

Buď klidný, můj synu
Jsi doma
Ach, kdy jsi se stal tak chladným?
Čepel bude stále klesat
Vše co potřebuješ je pocítit mou lásku

Hledej krásu,najdi svou oporu
Pokus se je všechny zachránit, už nekrvácej
Máš v sobě takové oceány
Nakonec
Tě budu vždy milovat

Začátek.

Nightwish-Amaranth video+text+překlad

28. října 2007 v 14:08 | Idiot |  Nightwish
Amaranth
Baptised with a perfect name
The doubting one by heart
Alone without himself

War between him and the day
Need someone to blame
In the end, little he can do alone

You believe but what you see
You receive but what you give

Caress the one, the Never-Fading
Rain in your heart - the tears of snow-white sorrow
Caress the one, the hiding amaranth
In a land of the daybreak

Apart from the wandering pack
In this brief flight of time we reach
For the ones, whoever dare

You believe but what you see
You receive but what you give

Caress the one, the Never-Fading
Rain in your heart - the tears of snow-white sorrow
Caress the one, the hiding amaranth
In a land of the daybreak
Caress the one, the Never-Fading
Rain in your heart - the tears of snow-white sorrow
Caress the one, the hiding amaranth
In a land of the daybreak

Reaching, searching for something untouched
Hearing voices of the Never-Fading calling, calling

Caress the one, the Never-Fading
Rain in your heart - the tears of snow-white sorrow
Caress the one, the hiding amaranth
In a land of the daybreak
Caress the one, the Never-Fading
Rain in your heart - the tears of snow-white sorrow
Caress the one, the hiding amaranth
In a land of the daybreak, daybreak
Laskavec

Pokřtěný dokonalým jménem
Nedůvěřivý srdcem
Sám bez sebe

Válka mezi ním a dnem
Potřebuje někoho na koho svést vinu
Ve výsledku jen málo zmůžeš sám

Věříš, ale co vidíš?
Přijímáš, ale co dáváš?

Laská ho
Neslábnoucí déšť ve tvém srdci
Slzy sněhobílého smutku
Laská ho, ukrývajícího se laskavce
V zemi rozbřesku

Stranou od potulné smečky
V tomto krátkém okamžiku
Saháme po těch, kteří se odváží

Věříš, ale co vidíš?
Přijímáš, ale co dáváš?

(2x)
Laská ho
Neslábnoucí déšť ve tvém srdci
Slzy sněhobílého smutku
Laská ho, ukrývajícího se laskavce
V zemi rozbřesku

Sahající, hledající něco nedotknutého
Slyšící hlasy neslábnoucího volání

(2x)
Laská ho
Neslábnoucí déšť ve tvém srdci
Slzy sněhobílého smutku
Laská ho, ukrývajícího se laskavce
V zemi rozbřesku

Fotky Nightwish

28. října 2007 v 13:43 | Idiot |  Nightwish
Click to view full size image
Click to view full size image
Click to view full size image
Click to view full size image

Historie Nightwish

28. října 2007 v 13:18 | Idiot |  Nightwish
Nápad vytvořit Nightwish vznikl v červenci 1996 o půlnoci, když Tuomas trávil noc se svými přáteli u táboráku. První tři skladby (Nightwish, The Forever Moments, Etiäinen), které byli náladově akustické, byly natočeny mezi říjnem a prosincem 1996. V té době měla skupina tři členy: Tuomase, Tarju a Emppuho.

Chtěli jsme zkusit, jak bude naše muzika znít, když přidáme bicí (tak přišel Jukka) a používali jsme elektrickou kytaru místo akustické. Po několika týdnech trénování jsme šli v dubnu 1997 do studia. V té době jsme nahráli sedm skladeb, které můžete najít na omezené verzi alba Angels Fall First.

V květnu 1997 Nightwish podepsali nahrávací smlouvu se Spinefarmem na dvě alba. V srpnu šli Nightwish do studia a nahráli čtyři nové skladby. Před vydáním Angels Fall First, vyšel singl, který se jmenoval The Carpenter a jeho nejlepší umístění byla osmá příčka na oficiálních žebříčcích singlů ve Finsku. Angels Fall First bylo vydáno na začátku listopadu a jeho nejlepší umístění bylo na 31. místě v oficiálních žebříčcích alb ve Finsku.

Nightwish poprvé koncertovali v Kitee 31. prosince 1997. Potom vystoupili v následující zimě jen sedmkrát, protože Jukka a Emppu byli na vojně a Tarja byla zavalená studiemi. Nightwish a Spinefarm prodloužili smlouvu na tři alba místo dvou.

A já zase nemůžuXD

28. října 2007 v 10:49 | Miki |  The Used
tak to mě dostalo...já ten plakát chci, bych si ho pověsila nad postelXD...tady má tak rozkošnej úsměv, jestli se to za úsměv dá považovatXD...by mě zajímalo na koho myslíXD