...Pošli každýho do prdele dřív, než tě stihne nasrat !!!...

Srpen 2007

Zpřátelenej...úchylnejXD

31. srpna 2007 v 21:18 | Miki |  //Good weby//
A takže vám přinášim tedle blog story-about-mcr.blog.cz kde se píšou waycesty, frerardy a frikeyeXD ano a já sem jednou ze spolu vlastníkůXD a přidávám tam svý povídky...děte se tam podivat je to vážně goodXD

Subtenant-II

31. srpna 2007 v 13:05 | Miki |  ♥StoriesXD♥
Frankie
Už dlouhou dobu jsem hledal ubytování. Byl sem mladej kluk po střední a neměl sem moc prachů, takže sehnat si něco slušnýho byl problém. Nakonec jsem narazil na jednu ženskou, no řekněme, že vypadala jako jedna z těch od silnice, ale byla celkem milá a nabídla mi ubytování, prej bere podnájemníky a nebylo to ani drahý, tak sem ochotně souhlasil.
Zejtra se stěhuju, no konečně vypadnu z týdle díry, který musim řikat domov. Máti věčně v lihu a otec, když není v hospodě, tak je doma a věčně na mě řve, abych se už konečně postavil na vlastní nohy a přestal jim zabírat místo. Svině sou to.
Žádný kámoše sem neměl, všichni se mi vyhýbali a já ani nevím proč. Možná proto, že jsem jinej než oni, ale co je na tom, že se maluju a oblíkám jinak než oni??? Asi jim přídu divnej, no nic.
Šel jsem dělat svoji obvyklou činnost, předtím než jsem šel spát a to sednout si do parku a čučet do blba.
Když bylo asi půl desátý večer vyrazil jsem k domovu. Byl jsem rád, že už to bude jen poslední noc, když jsem odemknul dveře, matka hned spustila.
"Franku, kde si byl a vůbec sehnal sis už nějakej byt a práci??" Na tohle se mě ptala každej den, jinak mi neřekla nic jinýho.
"Jo mami, zejtra se stěhuju." Ani jsem se nesnažil jí řcít, že jsem jí to řikal už dvakrát.
"No to je dost. A padej teď do svýho pokoje ať se na ten tvůj hnusnej ksicht nemusim dívat." Jak milá to maminka. Kráva, co já za to nemůžu, že sem se narodi.Když neumí šukat, tak ať to nedělá. Měla mě ve čtrnácti a pořád mi to vyčítala. Na to, že ji bylo třicet jedna nevypadala, spíš tak na šedesát. A to mi měla za zlý, že kvůli mně stratila svou krásu, ani si neuvědomuje, že za to může ten chlast, i když ona heská nebyla nikdy.
Já jsem rodiče neměl rád, prachy sme měli vždycky, ale na mě šetřili a nikdy mi nedali tolik kolik bych potřeboval, natož nějakou lásku.
Jednou, když mi bylo pět mě zavřeli na dva dny do sklepa, kde byly krysy a pavouci a děsná tma a taky strašná zima. Dostal jsem z toho zápal plic a musel jsem do nemocnice, pamatuju si, že ten tejden v tý nemocnici, byl nejkrásnější v mým podělaným životě.
A aby toho nebylo málo všichni, všetně rodičů, si mysleli, že sem buzna. Proč?? To sám nepochopim. Nebyl jsem dokonce sem měl jednou holku, se kterou sem chodil dva měsíce. Pak jsem ale zjistil, že se ta holka vsadila s kámoškou, že mě sbalí a připraví o panictví. Vyhrála to, káča blbá.
Lehnul jsem si do postele a pozoroval stíny mýhajcí se na stropě mého pokoje. Pak jsem zavřel oči a usnul neklidným spánkem.
Ráno sem se probudil celej rozlámanej. Když jsem vylezl z postele, tak jsem zjistil, že jsem nejspíš celou noc spal s krumpáčem. Nevim jak se tam dostal a rači to ani nebudu zkoumat, to asi milý tatínek přichystal neškodné překvapení na svého synka.
Bylo devět hodin a já se dal do kompletního balení. Sbalil jsem si snad uplně všechno co bylo moje a na co jsem měl nárok, jen nábytek jsem jim tam nechal, předpokládám že tam kam du snad něco mít budou.
S tou ženskou jsem se domluvil že k ní příjdu ve tři odpoledne a teď je jedna a já mám hotovo a tady neubudu navíc, už ani vteřinu.
Sešel jsem po schodech dolů, tam se mi naskytnul stejný obraz jako včera večer. Máti s flaškou u televize.
"Kam deš Franku?" Ježiš ta je blbá to si ani nepamatuje ze včera? No nic, teď už to vydržim.
"Stěhuju se, jak jsem ti říkal." Už abych vypadnul.
"Tak sbohem synáčku a už mi nikdy nelez přez práh." No není to nejvroucnější rozloučení, ale mě to nevadí. Já k ní cítím asi tolik co ona ke mně.
"Jo..Sbohem." Zabručel jsem a vyšel do sychravého podzimního počasí.
Ta paní ke které jsem měl jít, bydlela až na drukém konci města co já. Na městskou hromadnou dopravu jsem neměl, tak jsem byl vlastně rád, že mám ty dvě hodiny čas. Než se tam dostanu s těma rancema, to bude trvat věčnost.
Dorazil jsem asi pět minut před třetí, tak jsem si řekl, že počkám do tří a pak zazvoním. Měl jsem celkem strach, aby po mě ještě náhodou něco nechtěla. Franku přestaň myslet na kraviny, je to hodná paní, co tě vezme bydlet k sobě.
Ha, tři. Vztáhnul jsem ruku ke zvonku a zazvonil. Chvíli se nic nedělo a pak se dveře otevřely. Stál v nich dost mladej kluk.Měl černý polodlohý vlasy a děsně krásný oči, takový zelený a při tom hnědý, nevim jak tu barvu popsat, vim jen že se na mě s nima koukal a já musel sklopit ty svoje, jinak bych se stoprocentně v těch jeho utopil. Taky byl trochu vyšší než já. Strašně heskej kluk. Ježiši maria na co to myslíš Franku vždyť je to KLUK a ty si na holky. Pak mi došlo, že ta ženská neřekla, že má syna, tak jsem si myslel že jsem na špatný adrese.
"A-ahoj" vykoktal jsem ze sebe pozdrav a chtěl jsem se v zápětí omluvit, že jsem nejspíš na špatný adrese,ale on si mě prohlížel a pak řekl něco jako čau a já jsem k němu vzhládnul, ty oči mě fascinovaly.
"Ty si ten podnájemník, kterýho sehnala moje máti co? Tak pojď dál." Aha, tak to přecejen bude její syn. Kývnul jsem a vešel za ním do haly.

Tichá voda břehy meleXD

31. srpna 2007 v 9:46 | Miki |  My Chemical Romance
aneb Mikey se nezdá a je to praseXD

*head to keyboard*

zajímalo by mě kdo je ta druhá osoba, vim jen jistě, že Alicia to nebudeXD

zdroj

A prázky sou v p*deli

31. srpna 2007 v 9:42 | Miki |  Naše kydy
Ano, jak již název napovídá, prázdninám je odzvoněno. Jistě nepovažuju vás zas za takový ichyly, abych si myslela, že když vám to neřeknu, tak to nebudete vědět, píšu to prostě jen tak....Nuda dělá svojeXD.
No jo a já a moje wife pudeme už do kvinty, pro ty méně chápavý, je to něco jako prvákXD. No a to zase bude učeního, ale nebojte já se na to tady nevyseru, protože já se učit stejně nebudu, vod toho mám ženu, že joXD.
No jednoduše, sem zase dva měsíce v kuse nic nedělala, mimo teda práce tady na bloguXD.

Servus děcka a užijte si poslední víkend

Subtenant-I

30. srpna 2007 v 20:06 | Miki |  ♥StoriesXD♥
A přinášim zbrusu novou povídku...tak nevim jak se bude líbit...no stojí za prd, ale cožXD
Gerard
Dneska ráno za mnou přišla máti a oznámila mi, že budeme mít dalšího podnájemníka. V tomdle roce to bude už pátej a to je teprve říjen. No jo nikdo se u nás na moc dlouho neohřeje, nevim jestli víc kvůli mě a nebo kvůli matce. Já osobně bych tvrdil, že kvůli ní.
No jo to zas bude nějaká bába nebo namyšlená fiflena, co já vim...Respektive mě serou všichni tak co.
Šel sem do školy a přemýšle kdo se k nám dneska asi nasere. Z přemýšlení mě vytrhnul Bert, můj nejlepší kámoš, sice úchyl a magor, ale je s nim aspoň prdel.
"Tak co vole jak se neska máš" pozdravil mě svou obyklou větou.
"Ale to víš na hovno, neska se k nám stěhuje zase nějakej novej podnájemník a já vsázim na to, že to bude nějaká bába co ji budu muset utírat prdel" řekl jsem s dosti slyšitelným sarkasmen v hlase.
"Hele kámo víš, že se na mě můžeš spolehnout, kdyby to byla nějaká baba co by po tobě chtěla nějaký služby..." při tom na mě šibalsky zamrkal a mě se při představě, co by po mě nějaká baba mohla chtět, zvednul žaludek. "....tak víš, že u mě máš dveře otevřený."
"No aspoň něco pozityvního..jo hele Berťas já musim na tu zasranou přednášku tak zatím." Rozloučil sem se s ním a vyrazil sem na přednášku.
Jo chodil sem na vejžku a studoval sem umění, Bert chodil na stejnou vejžku akorát na jinou fakultu. Vážně nechápu jak ho mohli vzít na medicínu(bože teď sem si představila Berta jak mě operujeXD strašná představaXD). Eště, že nechce jít na lékaře, ale na psychiatra, na toho se hodí, mezi doktorem a pacijentem je jen malý rozdíl...hm v jeho případě žádnej.
Přednáška mě dosti nebavila a já při ní usínal. Naštěstí ty dvě nudný hodiny skončily a já se vydal na další dvě hodiny nudy. Ano jak pestrý sem měl život. Největší vzrůšo bylo, když mě vostatní kluci zamkli na hajzlu a já tam tvrdnul dvě hodiny, než se někomu chtělo chcát a pustil mě, z toho puchu sem myslel, že se pobleju.
Vono vůbec zdejší kluci a nejen oni dokonce i holky, mě měli vážně v oblibě. Všichni o mě tvrdili, že sem buzna, feťák, dokonce se ke mně jednou doneslo, že šlapu, jo měl sem spustu koníšků podle toho co sem se doslech od ostatních. Prostě spousta věcí o mě kolovala i když to nebyla pravda.
To že mi řikali, že sem buzna bych i chápal. S Bertem sme dělali děsný kraviny a prostě takový ty provokace typu, že sem Bertovi šáhnul na prdel, nebo sme si dali pusu a já nevim jaký kraviny. Vždycky to bylo, ale myšlený ve srandě v provokaci ostatních právě k tomu, aby si to mysleli a Bert to věděl a proto se ke mně vždycky přidal. Teplej sem nebyl, sice sem neměl holku, ale nikdy sem po klukách nekoukal a ani mě nenapdlo, že bych moch bejt buzna.
To že sem feťák o mě tvrdili nejspíš proto jak vypadám. No jo stíny dokážou hodně.
A to že šlapu, na to nejspíš přišli proto, že mě Peter jednou viděl na dálnici stopovat a nějakým nedopatřením u mě zastavil chlápek a ptal se za kolik du. To, že sem tomu chlapivi chtěl rozbít tlamu Peter už neviděl.
Jo sem prostě divnej, jinej a je to sere. Eště, že mám aspoň Berta, jinak bych vážně použil nějakej ten výrobek vod Gilliete.
A jejej pan profesor nám zadal téma na semestrální práci. Doprdele já myslel, že studuju umění a né že bych si měl pořídit tetovací salón. Bože téma na semestrálku, která má bejt dlouhá nejméně patnáct stran, je tetování, on se asi vážně zbláznil, nebo je v přechodu.
"Ty vole Berte, až já ti povim co sme dostali za téma na semestrálku" volal jsem na něj od dveří do budovy školy, když jsem vycházel ven a mířil jsem domů. Bert bydlel při cestě, takže jsme šli spolu.
"Tak se pochlub no" řekl se smíchem a zvědavostí v hlase.
"ten Toro musí bejt vážně mentál, nebo v přechodu, když nám co studujem umění zadá jako téma tetování." sem mu to vyklopil a v hlavě přemýšlel, o čem asi tak budu psát a že nejspíš rupnu, protože mě nic určitě nenapadne.
"Hehehe, to víš Gerade, měl ses dát taky na cvokaře. My sme dostali jako téma depky, to by pro tebe bylo hodně jednoduchý viť, v tom máš praxi" Bert se už smál, jak rejžák na posledním schodě.
"Hahaha, fakt vtipný pane McCrackene, jako kdyby tys někdy neměl nějakou depku" řekl sem mu naoko ublíženě.
" No to je fakt, třeba když mi dala holka kopačky, ale abych měl depku kvůli tomu, že sem stratil kondom, to jako ne." Ježiš von s tim nedá pokoj, fůrt to bude vytahovat. Doprdele mi bylo patnáct a já ho sám koupil a pak sem ho ztratil, mě jako rozhodilo, sem si ho chtěl schovat na vhodnou příležitost, byl můj sváteční.
"Kurva Berte ty s tim nedáš pokoj. Vono je to už sedum let a ty si to fůrt pamatuješ" beztak už sem se tomu taky smál, ale pořát mi tý šprcky bylo líto.
"Tak sorry no, ale byla to prdel vidět tě v depce kvůli tomu." No von nedá pokoj a navíc se pořát gebí jak, když hrbatej padá ze schodů.
"To byl můj první kondom co sem si koupil, tak sem k němu měl hold citovej vztah." Je vidět, že Bert nemá pochopení pro citlivější lidi.
"Hele tak já ti koupim novej, banánovej, nebo by moch vypadat jako čertík, vyber si a už se na mě tak nemrač, víš, že mě tim sereš." Řekl se smíchm a žďuchnul mi do brady a já se taky musel začít smát. Před náma šla zrovna naše sousedka, taková stará rachmejtle, tak sem schválně Berta chytil za ruku a dal sem mu pusu. Jo Bert je super, tudle naši hru zná a tak se nebránil. Hehe baba se začla křižovat a myslim, že na nás sesílala všechny svatý.
Došli sme až k Bertově domu. "Tak pa brouku." Řekl tim úchylným teplým hlasem a dal mi pusu, podotýkám všude okolo byla spousta lidí, proto sme to dělali. Všichni se po nás znechuseně ohlíželi a já měl v sobě zvláštní pocit uspokojení. Prostě mi dělalo dobře, když si o mě lidi mysleli dovi co nejsem za úchyla.
Dorazil jsem domů a máma zase nebyla doma, nejspíš byla v práci, Bože, kdyby se tam tak chtěla odstěhovat. Na ledničce jsem našel vzkaz, že ten podnájemník příjde ve tři odpoledne, tak abych ho ubytoval a seznámil ho tu s tím. Kurva to si to nemůže zařítit sama? Hřeje si prdel v kanceláři a já abych tady snad dělal průvodce, nebo co.
Ve tři, kurva to už je za čtvrt hodiny. Došel jsem do podkroví, kde by ten podnájemník něl bydlet a trochu sem to tam vyvětral, aby si ten člověk nemyslel dovi co. Pak jsem se šel dívat na telku, beztak tam dávali jen slepý, zelený střevo.
Z tupýho civění na televizi mě vyrušil zvonek. Kouknul jsem na hodinky a pomyslel si, že je to něokdo vážně dochvilnej, přesně snad na vteřinu zazvonil.
No nic šel jsem otevřít dveře.
"A-ahoj" vykoktal ze sebe kluk, co vypadal, že mu nemůže být víc jak sedmnáct. Měl delší hnedý vlasy, co mu padaly do velkých krásně hnědých očí, které měl ale sklopené do země. Byl docela malej, ale za to rozomilej. Kurva Gerarde vzpamatuj se, je to kluk, na co to zase nemyslíš.
"Čau" řekl jsem konečně a on se na mě podíval, ten pohled. A no nic.
"Ty si ten podnájemník, kterýho sehnala moje máti co? Tak pojď dál." Bezeslova kývnul a vešel.

Fotky MCR z Hartfordu

30. srpna 2007 v 18:04 | Miki |  My Chemical Romance
je to z 26.8.

Fee a "dudlík" podruhéXD

30. srpna 2007 v 9:58 | Miki |  My Chemical Romance

takže sem to našla i na you tubeXD se kukněte jestli ste to neviděli už předtimXD

Za všechno můžeš TY!-sedmá kapitola

30. srpna 2007 v 9:41 | Miki |  ♥StoriesXD♥
Todle je poslední díl, sice krátkej no, ale to neva, já bych chtěla vědět jak se vám celej příběh líbil noXD já vim stojí to za hovno, ale cožXD
Anděl
Dny plynuly a Gerard se stával víc a víc zavyslý na alkoholu. Utápěl v něm svůj žal, utápěl v něm sám sebe, ty myšlenky, ty výčitky, keré ho pronásledovali po každé, když byl střízlivý.
Přesně o rok později od Frankieho smrti....
Stál tam asi už půl hodiny a sledoval vodu, co proudila pod ním, už zase bylo chladno, bylo ráno asi šest hodin. Stál tam a jen si v hlavě přemítal vše co se stalo za ten rok.
Nestalo se nic, jen to, že se stal alkoholikem.
Dnes, ale nebyl, chtěl mít na to čistou hlavu. Znovu a znovu slyšel v hlavě matčin hlas se všemi těmi výčitkamy, které, podle toho jak si myslel, byly oprávněné a on sám sobě si to také tak vyčítal.
Přemýšlel nad tím jaké to je, umírat. Vždycky to chtěl zkusit, teď má možnost.
"Pro tebe Frankie" řekl a už málem skočil, když ho vyrušil něčí hlas, skoro jako tenkrát, ale s tim rozdílem, že byl mužský.
" Neskákej" zavolal na něj kluk s dlouhýma černýma rozcuchanýma vlasama.
" A to jako proč?" optal se nevrle Gee.
"Nemá to cenu" odpověděl mu na to ten kluk a šel k němu.
"Proč? Ty vůbec nevíš jestli to pro mě cenu má nebo ne." Řekl nasraně Gee.
" Smrt ti neuteče, ta na tebe počká, věřmi, nikdo se jí nevyhne. Tak proč za ní tak rychle pospíchat, když ona si pro tebe jednou příde sama" řekl ten kluk a natahoval k němu ruku.
" A co když já nejdu za smrtí, ale za někym jiným" řekl mu na to Gee a jen tak se díval na jeho vztaženou ruku.
"Frankie na tebe počká, veř mi, on by nechtěl, abys kvůli němu umřel, on by si přál, abys prožil pěknej život. A až by naděšel čas, stkali byste se...Nemá kam jít a čeká." Pověděl mu ten kluk. Gee na něho zíral nedůvěřivě a v hlavě si přebíral to co mu řekl, pak se chytil jeho ruky a přelezl zábradlí.
" Nejsi ty jen nějakej psycholog co to má naučený??" optal se nedůvěřivě Gee, když spolu šli ranní mlhou.
" Ne" řekl jednoduše a zadíval se Gerardovi do očí, ten mu pohled opětoval a věděl, že mu může věřit, že mu musí věřit.
" Já sem Gerard" představil se Gee.
" Já jsem...............
jo teď to sem dodávám...sem si vzpoměla, že by mě docela zajímalo, kdo si myslíte, že je ten klukXD

Za všechno můžeš TY!-druhá část šesté kapitoly

30. srpna 2007 v 9:38 | Miki |  ♥StoriesXD♥
Nejspíš tam na chvíli usnul, protože když rozlepil oči, tak se rozednívalo. Nasraloho, že neumrznul a se vstekem šel domu.
Doma byl klid, ticho, prázdno, už tam nebyli ti dva zamilovaný a nehřáli se společně v posteli pod jednou dekou. Byla tam jenom tma a zima. Gerard došel ke skříni a otevřel ji, když uviděl Frankovo oblečení, vhnalo mu to další pálivé slzy do očí, raději je zavřel a po paměti našel co hledal. Sednul si na postel a na jeden ráz vypil snad půlku flašky vodky.
Bylo to tak, kdysi Gerard pil, ale pak měl něco, kvůli čemu přestal, teď to ztratil.
Opil se do němoty a usnul hlubokým spánkem. Spal snad čtyři hodiny, než ho neprobudil drnčivý zvuk zvonku. Ten zvuk se mu zavrtával hluboko do hlavy, která ho tak ukrutně bolela.
Nakonec se donutil vstát a jít otevřít. Další šok v tak krátkém okamžiku, i když tohle ho mohlo napadnout.
Ve dveřích stála jeho matka. Z jejího výrazu ve tváři se nedalo vyčíst jestli ho chce zabít, nebo se mu rozbrečet na rameni. Gerard ji nakonec vzal domů a gestem ji naznačil, aby si sedla.
Po chvilce mlčení řekla odměřeným tónem " Upřímnou soustrast"
" Děkuju...mami" řekl ostýchavě Gerard, věděl totiž, že ho jeho matka zavrhla po tom co se stalo.
" Za všechno můžeš TY!!!!!" po dálších dvou minutách se takhle rozkřičela. Gerard jen zaraženě zíral a nechal ji hulákat dál.
"Můžeš za to, že se Mikey zbláznil, měl z tebe trauma a zcvoknul se..." dál hulákala.
"Ale...." chtěl jí říct to, že to bylo kvůli tomu že ho jeho mladší bratr miloval a né znějakého traumatu.
" Nech mě sakra domluvit" Gee už ani nepípnul a ona pokračovala.
"To kvůli tobě umřel tem tvůj teplej kamarádíček, to kvůli TABĚ je z Mikeyho vrah" řvala, že to musel slyšet celej barák.
" To kvůli TOBĚ..." Gerard zapřemýšlel co ještě se stalo, ale na nic nepřišel, jeho matka mu to ale hned v zápětí řekla.
"....se Lili oběsila" v Gerardovi hrklo, přece jen spolu kdysi něco měli, ale nevěřil tomu, žeby ona zrovna ona kvůli němu spáchala sebevraždu.
" No nemysli si že to udělala z nenaplněný lásky k tobě" podotkla paní Wayová, jako kdyby mu četla myšlenky. " Ona se zamilovala do Mikeyho a vypadalo to že on do ní a já byla šťastná, ale pak se Mikey začal měnit a stalo se to co se stalo a dnes ráno ji našli obješenou s dopisem na vysvětlenou a na rozloučenou. Nezapoměla ani na tebe, napsala, že jestli to bude možný, bude tě chdit strašit." Dořekla mu všechno a u poslední věty se dokoce usmívala. Pak se zvedla a odešla ve dveřích ještě zavolala " Sbohem" a zabouchla za sebou dveře.
Gerard zostal nehnutě sedět a přemýšlet nad tím co mu řekla, začalo ho hryzat svedomí a takové ty zvláštní myšlenky, že za to doopravdy může on.......

Frankie nikdy nezklameXD

30. srpna 2007 v 8:17 | Miki |  My Chemical Romance
Dávám vám sem uplně úžasný videoXD Najdete na něm Frankieho a no, řekněme, že ta věc se většinou na mikrofony nenavlíká, ale budiž...Takže jestli se chcete podivat, co Fee dokáže tak zaplujte sem
zdroj

Další diplom od PlckaXD

30. srpna 2007 v 8:14 | Miki |  Sopliiii jedou :DDD
ano Plcek je ichtyl, ale to víte už dávno a proto moje jméno skloňuje a pak z toho je, jako kdybych byla kluk, no to je jednoXD ale musim unat že dokonale vyhověla mému přání co chci na diplom a všimněte si tý poznámky " Frerard 4ewer!!XD" ano ano to i ona je prase na tydle úchylárnyXD no nic tak sem se zase vykecala a du dokončit storyXD

Diplom od Leny

29. srpna 2007 v 13:32 | Miki |  Sopliiii jedou :DDD
a to jen proto že sem pro ni hláska
já děkuju

Sorry.............

29. srpna 2007 v 8:49 | Miki |  Naše kydy
Sorry ale neska vážně nemám náladu, takže pochybuju, že sem něco přidám...omlouvám se, ale fakt je mi mizerně..........

Umbrella v podání GerardaXD

28. srpna 2007 v 19:13 | Miki |  My Chemical Romance
On mě chce vážně zabítXD já mám dost jako on zpívá deštníkXD jako tadle písnička je celkem heská, řikám celkem jo, ale jako v jeho podání je přímo neodolatelnáXD a ke konci jak je tam to "e e" tak jak se tam producíruje skoro jak RihannaXD mám dost....puste si toXD
A taky by mě zajímalo proč to zpívalXD jestli se mu to tak líbí nebo pročXD

Za všechno můžeš TY!-první část šesté kapitoly

28. srpna 2007 v 10:23 | Miki |  ♥StoriesXD♥
Psychopat
Čas hesky plynul a ti dva si spolu užívali života jak jen to šlo.
Jednou Gerard čekal doma na Feeho, který měl už dvě hodiny spoždění, bylo mu to zvláštní, protože on chodil vždy v čas. Řekl si že počká maximálně hodinu a pak se pude podivat do nějakých těch putik. Prozatím si zapnul televizi, Kde právě reportér oznamoval tragickou zprávu.
"Dnes v půl osmé večer, byl brutálně zavražděn dvaadvacetiletý muž, kterého můžete právě vidět na obrazovce." Dořekl reportér a Gerard se v tu chvíli zazíral na obrazovku a myslel, že mu asi praskne hlava a že se mu roozskočí sdrce, na obrazovce právě ukazalí Frankovu fotku z řidičáku.
Reportér pokračoval dál. "Vrah byl nalezen na místě činu a podle soudního psychologa, se došlo k záveru, že není psychicky v pořádku a tudíš neodpovídá za své činny. Vrah dále u sebe neměl žádné doklady a proto ho můžete vidět a kdo by ho snad znal, tak porsíme, abyste ho identifikovali." a Na obrazovce se ukázalo pár záběru. Gerard stále v mdlobách teď spatřil vraha své lásky. Tohle byl pro něj v zápětí druhý strašný šok, byl to jeho bratr Mikey.
Když se po deseti minutách aspoň trochu vzpamatoval, ihnet jel na policeiní stanici.
Došel tak a hned se ho někdo optal." Co tu chcete??"
"Já já... sem tu kvůli tý identifikaci frankieho vraha....."vykoktal ze sebe nakonec.
"Dobrá, tak pojďte se mnou" Gerard bezeslova vyrazil.
"Znal jste oběť??" Optal se ho po chvilce policajt.
"ano,jsem jeho přítel, teda vlastně, byl jsem" a konečně mu začlo dotejkat, že už ho nikdy neuvidí, že ho nikdy neobejme, že už nikdy nic. Konečně mu plně došlo co se stalo. V tu chvíli ho začli pálit slzy v očích, policajt si toho všimnul a asi mu došlo, že to nebyli jen kamarádi.
"Vy ste jako to?" optal se velice ´taktně´ policajt.
Gerard to už nevydržel a začly mu potichu stékat proudy slz po tvářích. Po chvilce hlesnul " Jo".
Policajt se pro sebe uchechtnul, ale Gee to i tak viděl, vhnalo mu to další vlnu slz do očí.
"Počkejte tady" řekl policajt a Gee v jeho hlase slyšel to opovržení, v téhle chvíli mu to bylo ale srdečně u prdele.
Asi po deseti minutách, které se Gerardovi zdáli aspoň jako deset let, si ho zavolali do místnosti, která vypadala nejspíš jako ta ve které probíhají výslechy.
"Takže pane.." řekl jiný policajt s otazníkem.
"Way" hlesl tiše Gee.
"Takže pane Wayi, vy jste přišel ohledně vraha pana Iera, aby ste nám pověděl kdo to je, je to tak?"
"Ano"
"Takže kdo to je?" Naléhal policajt
"M-m-mmůj bratr...Mikey Way"Vykoktal dosti nesrozumitelně.
"O tak to je mi líto" řekl lhostejně policajt. " a ještě jedna otázka, vy jste znal oběť?"
"Ano, byl to m-můj pppříte.." nedořekl a propadl v pláč.
V tom se ten druhej policajt, který to věděl nahnul k tomu vyslíchajcímu a pověděl mu to, oba se pak tiše chichotali.
Gerardovi to bylo jedno, když se trošku uklidnil, policajt pokračoval. "A když znáte oba dva, mohl byste možná vědět motiv."
" ne nic mě nenapadá" v duchu si vzpoměl na ten úlet co se mu přihodil asi před půl rokem.
"Nesnášeli se snad nebo tak něco?"
"Ne já nevím, oni se totiž neznali a já se svým pratrem už půl roku neudržuju kontakt." vysvětlil jim Gee.
"No dobře aspoň troch jste nám pomohl pane Wayi. Děkujeme, teď můžete jít."
"Možná kdyby ste mě nechali si se svým bratrem promluvit třeba bych na něco přišel....Mám na to právo s ním mluvit."
"ano to máte, pochybuju, že něco zjistíte, ale budiš." řekl výsměšně policajt.
Přece jen, ale Geeho dovedli k cele která sloužila pro vězně kteří byli pod dohledem psychiatra.
"Ahoj" řekl Gee a ucítil v sobě nával nenávisti vzteku a dokonce i lítosti, když se podíval do prázdných bratrových očí s dosti šíleným výrazem, který měl ostatně v celé své tváři.
"Ahoj Gee" řekl Mikey a při tom se děsivě smál a vypadal jako opravdový šílenec. Gerard na něj jen zíral a nevěděl co dělat, nebo říct. Mikey mu to usnadnil pokračoval sám.
"Víš proč sem to udělal Gerarde?" dál řikal tím svým šíleným hlasem a nepřestával se smát. Gee jen zakroutil hlavou jako že neví.
"Já ti to povim Gee...Já tě tě miloval a miluju a nehodlal sem se koukat, jak mi tě ten skrček krade a ničí" a dál se u toho smál a houpal se dopředu a dozadu.
"Já..já myslel že to byl jen úlet" řekl na to bezmocně Gerard.
"A proto si mi napsal, že mě miluješ?? Lhal si mi teda? To není heské...Pak ses dal dohromady s tím skrčkem a mě nechal na pospas a bylo ti jedno, že mi to trhá srdce. Musel sem něco udělat Gee" dál mluvil s tím zvláštním šíleným tónem a nepřestával se smát. Začal se dokonce tak smát, že k němu doběhli dva zřízenci a nasadili mu svězací kazajku a píchli uklidňujcí sedativa.
"Pane wayi, myslím, že už to nebude mít cenu, jděte domů" pronesl do ticha,které občac prořízl jen Mikeyho, teď už skoro neslyšný smích, jeden z psychiatrů co se o Mikeyho starali.
Gerard bezeslov odešel.
Domů šel pěšky, potřeboval se projít. Sice byla už tma a chladno, ale jemu to bylo jedno a sednul si na jednu lavičku v opuštěném parku...


Za všechno můžeš TY!-pátá kapitola

27. srpna 2007 v 9:59 | Miki |  ♥StoriesXD♥
Most
Mezitím se Frankie šťastně probudil, v domění, že svůj nový oběv, který nejspíš miluje oběví vedle sebe. Rozlepil oči a nikde ho neviděl, pročel celý byt a nenašel ho, pak mu padl pohled na papír, co ležel na stole. Bál se, toho co v něm najde, musel si to, ale přečíst, a tak roztřesenou rukou papír rozložil.
Když si ho celý přečetl, rozbrečel se jako malý dítě a pořád měl v hlavě ta slova "myslím že tě miluju". Bylo mu z toho na nic. Nevěděl co dělat, nevěděl nic. Sednul si na postel a hypnotyzoval svýma uslzenýma očima koberec.
Frankie
Co sem udělal špatně, že mě opustil. Konečně sem našel někoho, kdo mi byl jak přítelem tak láskou. Konečně už vím, proč mě holky nelákaly a teď tohle, co sem sakra proved....Frankie ty nic to on má nějaké problémy, psal ti to, vždyť si četl ta slova kterými ti dával na jevo že tě miluje... Ne ne to já to skazil, on je normální a já za to můžu....Co když si něco udělá????...Ano ano Frankie, podle toho dopisu to tak vyznělo....Kam ale jít, kde ho najít...........Frankie jdi tam, kam bys šel ty kdyby si chtěl skoncovat se životem....A co kdžy ho nenajdu a nebo když ano a on mi za to bude nadávat....Jdi za svým srdcem.........
Frankie druhé já radilo, jak nejlépe umělo a on ho nakonec poslechl. Obléknul se vyšel z domu a rozhlédl se.
Ihned si vzpoměl na nepoužívaný most za městem, protože už sám na měn několikrát stál a řeksi, že když ho tam nenajde, bude to mít při jednom....
Vyrazil..
"Co to tady vyvádíš ty pošuku jeden." Gerarda připraveného na skok vyrušil něčí ženský hlas. Otočil se a spatřil Lili. Byl tak zaskočen, že nebyl schopný udělat ten poslední pohyb a skoncovat se vším.
"Ty neumíš mluvit???" znovu na něho ostře vyjela.
"Ja..já..zaskočilas mě" vykoktal nakonec ze sebe a trochu pevněji se přidržel zábradlí.
"Konečně sem tě našla ty zmrde, abych ti nakopala tu tvou prdel" hulákala jak na lesy.
"Vážně?? to je milý, ale jak vidíš, těď nemám čas." řekl dosti chladně a se sarkasmem v hlase.
"To ti neuteče...Pocem"
"A proč bych měl??? Tady můžu taky mluvit nemyslíš???"
"Fajn...Můžeš mi teda laskavě vysvětlit, kdo je ta šťastná, nebo líp řečeno nešťasná, kterou sis našel??" Vyštěkla Lili.
Gerard přelezl zábradlí a vdálce uviděl malou postavu ve které ihned poznal tu šťastnou, lépe řečeno šťastného...
Frankie se rozběhl a pospíchal k nim...
"Támhle ta" řekl výtězoslavně Gee a ukázal směrem za Lili, kde byl Frank.
"Haha tak to je dobrej vtip" zasmála se ironicky.
Frank nevěděl co si o tom má myslet a proto raději jen stál a čuměl jak puk(XD).
"Myslíš???" protáhl Gerard a přešel k Feemu a vrazil mu francouzáka.
"Ooo, no fuj, je mi z tebe i z toho tvýho mrdátora na blití" odplivla si zhnuseně a dokráčela, při čemž si mulala něco ve smyslu, že si to eště s Mikeym vyřídí.
Jak zmizela, tak se Frankie rozplakal.
"Proč brečíš??.....lásko" optal se opatrně Gee.
"Víš to že seš debil" huhlal do Geeho ramene.
"Dík a kvůli tomu si se sem zanou vydal???"
"Ne..já já..víš.." zadíval se si do očí a potom to Frankie dokončil "Miluju tě" a ihned sklopil oči dolu.
"Já tebe taky...a proto sem odošel....myslel sem že bys mi třeba nadával nebo já nevim" omluval se Gerard.
"No to je teda nápad....víš co znamená myslet, viď" uchcechtnul se Frank.
"Hovno vědět, já vim" odpověděl mu na to, už taky se smíchem.
"Poď ty můj mysliteli, pudem domů" řekl Fee a vzal Geeho kolem ramen.

Tak to proto

27. srpna 2007 v 9:23 | Miki |  My Chemical Romance
Mezi návštěvníky PR jsou v poslední době také rodinní příslušníci kluků z kapely (po stranách jeviště show sledují např. Mikey s Aliciou, pan a paní Wayovi, rodiče Ierovi, Frankův dědeček, který si fotí obecenstvo, apod;-)), což je zřejmě také důvod, proč byl Frerard omezen na minimum.
zdroj

PR z MansfielduXD

27. srpna 2007 v 9:17 | Miki |  My Chemical Romance
opravdu nenápadnýXD
a co je vedle za to roštíXD
Geeho chápavý pohledXD
vypadá to jako kdyby mu hořela hlavaXD
mám dostXD
co on to dělá????
Gee, zezaduXD
žemu v tom ale neni teploXD
myslíte, že od tý doby co nosí tydle hadry je pral, nebo ne???XD
nejspíš se o něj pokouší nějaká křečXD
prostě z toho musim mít výtlem noXD
"letadlo, Tam"...XD
možná bude plakatXD
ohnivý FrankieXD
asi už mu začlo bejt teploXD
omg omgXD mám dostXD takový zelenýXD
naše zelené sluníčkoXD
taky dobrýXD
a závěrečnej GerardXD

PR z 25.8., čili celkem novéXD

27. srpna 2007 v 9:05 | Miki |  My Chemical Romance
kecy nepíšu, vymyslete si to samiXDty vole BobinaXDano Gerarde, my víme že máš pásekXD

z toho nemůžuXD