...Pošli každýho do prdele dřív, než tě stihne nasrat !!!...

Květen 2007

Teenagers-klip po druhýXD

31. května 2007 v 20:21 | Kretén |  My Chemical Romance
Jo jo tak todle je mnohem lepší a taky je to ponechaný, že to ku li každý prkotině neutnouXDrespektive shit tam stejně neniXDale to je jedno má to moc pěknou kvalitu, teda na you tube joXD
a taky to má zajímavej zvuk, takovej jak dyby to bylo v tý hale a né studiovýXD ale heský to je to joXD

AnketkaXD

31. května 2007 v 17:59 | Kretén |  Ankety
Já osobně mám dva favority a to je Dead! a Mama, ale kdo ví co se v jejich hlavách vylíhne za nápad. Jo a na The end to asi nebude, by to bylo poměrně krátky, ale dát sem to tam muselaXD

Teenagers-KlipXD

31. května 2007 v 16:37 | Kretén |  My Chemical Romance
ehm ehmXD
No takže to je novej klip vod MCR a je no, já nevim, z toho mám výtlem, ale celkem je pěknej, jenom mě sere, že sem zatim nesehnala nějaký, kde by kuli každý prkotině nebyl vyplej zpěv.=X no posuďte samy no z toho poněkud nemohuXDach ta Gerardova choreografie je úžasná noXD ale sluší jim to to se musí nechatXD
Až seženu lepčí tak ho sem dámXD

KončíXD

31. května 2007 v 16:32 | Kretén |  Naše kydy
Teda jako blog né, to ne, ale měsíc květen anoXD, no a když končí květen znamená to, že žačne červe osudový to měsícXDa jelikož asi nežijeme mezi uplnejma negramotama a dementama, tak asi každej (skoro každej žé) ví, že bude koncert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!XD a to už za puhé dva dny AAAAAAAAAAAA
no dobrý snad to se mnou nešvihne. Co se, ale pokouší, teda respektive kdo se snaží, aby to se mnou švihlo je Evy matka, jelikož nechci bejt sprostá nebudu tu psát co si vo ní myslim, ano je to ten největší kosočtverec na světě správně=X snaží se nám překazit koncík kráva, ale to se jí nepovede a hotovoXD

Fotky MikeyhoXD

30. května 2007 v 18:39 | Kretén |  My Chemical Romance
je jich jen párXD
hmmmm z levaXD Mikey jeho táta a co je to za seriozně vypadajcího pána???XD
no a tohodle co snim je a podezřele se k němu tulí, taky neznámXD
Takovej vyvoranej krtečekXD
ty vole von změnil nástroj=X......ale taky ho bravůrně ovládáXD
kam to zase čumí????XD
Kurva tomu se řiká podobaXD
No abych pravdu řekla se mi nelíbí to co má na krku=(
Aaaa to je ten myšák co měl Gee v dršceXD
co to je za dršku tam za nim????XD
"hele brouček a já ho zašláp"XD
todle je celkem pěkná fotkaXD
Ale Mikey víš že se za toho "psa" neschovášXD
Hmm Mikey s kytarou, ale za nim jdoucí Frankie a eště dál stojící GeeXD
ano s úsměvem do tohoXD
Oh Yeah Mikey xD!

"kurva zasranej kufr co doto zase ten Gerard nacpal??"XD

Mikey Way

mám vás až po krkXD
no todle tam je jen půlka kočky, aby ho nezažalovali za tejrání zvířat, dyt ji rozpůlil=(...XD
Mikey Way
údržba musí býtXD
"co jééééé?"XD
má sexy zádaXD
asi utek z vězeníXD
Co to je za ten chlupatej válec vedle něj????XD
Mikey Way

Uááááá já chci taky takle počmáranou botuuuuuuuuuuuuuuuuuuXD

Opravdu inteligentní pohled, inteligence z něj jen kapeXD
No jasně v tomdle bych si hned vyrazila na nákupyXD
a nokonec trochu nármální a heskejXD

Menší upozorněníXD

30. května 2007 v 17:26 | Kretén |  Naše kydy
No možná sem to už řikala, ale jestli chcete náš blog vidět v plné kráse, tak byste měli chodit pře mozilluXD a to proto, že já a žena todle celí v mozille děláme a tak přes explorera to vypadá docela vadně noXD.
jo a jinak upozornění už jen 3 dny a zbláznim seXD

Popojedem...

30. května 2007 v 9:29 | Idiot |  Sopliiii jedou :DDD
takže sem se rozhodla..nudou a hlavně pod výhružkou násilí sem dát pár článečků..dát naznamená zkopítovat z vostatních blogů...jinak mě k tomu už delší dobu nabádá miruna.že prej je to náš blog a né jen její a tak..žejo... : D takže tu krapec představim naše soplí přátele.. :)
*sem chtěla udělat tabulku aby to bylo přehledný.ale u mě tabulka a přehledná...to dohromady nejde XD
pozn.: sem nechtěla začínat sebou aby to nebylo podezřelý XD
Méno Druh Přezdívka Nick Znamení
Mirka Sopl Kretén Vosahlice.Ali@seznam.cz štír
Eva Sopl Idiot ledovalednice@seznamcz býk
Johnny ... Magor jan.prochazka99@seznam.cz vodnář
Ota Sopl Otík ota.radl@seznam.cz ryby
Roman SoplXXL červ roman.cervik@seznam.cz štír
Petra sopl prt xprttt@seznam.cz štír
ehmehm

Gee o svých "songs"

29. května 2007 v 9:13 | Idiot |  My Chemical Romance
Welcome to the Black Parade
G: "Na tomhle songu je legrační, že má čtyři různý etapy. Dřív se jmenoval ´The Five Of Us Are Dying´. Napsali jsme ho už dávno, ale jenom jeden z původních prvků - sloka - zůstal. Bylo to hodně pomalý. Vlastně jsme ho napsali během tvorby pro desku ´I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love´, ale neměli jsme čas na něm pořádně zapracovat - a jsem rád. Toro to hrál na kytaru a já do toho zpíval, ale u toho to skončilo. Ten původní název naznačuje, že jsme byli pod tlakem. Ale ve skutečnosti to nebyla pravda. Až když jsme ten song nahrávali pro ´The Black Parade´, tlak nás drtil. Byl to ten nejtěžší song, jakej jsme kdy točili. Dělo se to zrovna v okamžiku, kdy jsem měl osobní problémy. Dá se říct, že jsem jima procházel stejně jako jsme postupovali v tý písničce. Původně to byla jakoby prosba o pomoc, ale ten sentiment nás nakonec posílil."
Zajímavost: Natáčení songu bylo obrovsky náročné: výsledná směs se může pyšnit 167 různými vokálními a instrumentálními party.

Headfirst For Halos
G: "Na každým albu je song, díky kterýmu jsme se posunuli trošku dál. Na ´Bullets´ to byl právě tenhle, na ´Three Cheers For Sweet Revenge´ je to ´You Know What They Do To Guys Like Us In Prison´. Vlastně to začalo jako vtip. A my ho uskutečnili. Kdybychom to dokázali, mohli jsme udělat víc, protože by to zabránilo tomu být škatulkovaní. Tak moc jsme na tom pracovali, až to vůbec nebyl vtip a to nám pak dovolilo udělat song jako ´... Prison´. Stalo se to jakoby samo sebou, protože když jsme to dopsali, uvědomili jsme si, kam by nás to mohlo zavíst. Měli jsme v rukách lacinej popovej song a pomysleli si: ´Tohle je něco, co jsme ještě neslyšeli´. Možná to byli tak trošku Beatles, možná britpop, ale to bylo jediný, na co jsme přišli. A mělo to vizuální kvalitu. Tahle písnička a ´Vampires Will Never Hurt You´, tyhle dvě nám daly skutečnej pocit identity. Navíc nás zavedly ke gothic stylu. Díky těmhle songům si lidi mysleli, že jsme upíří kapela."
Zajímavost: Pasáž ´...the red ones make me fly/And the blue ones made me fall´je odkaz na to, že Gerard v tu dobu užíval drogy.

I´m Not Okay (I Promise)
G: "Tak tahle písnička byla fakt nakažlivá! Po prvním poslechu si lidi řekli: ´Oh, to je chytlavý, je to pěkný. Možná je to punk, možná pop.´Po dalším poslechu si uvědomili, o čem to je a zjistili, že je to víc než pouhej pop-punkovej song. Stejně to bylo s videoklipem. Lidi si mysleli, že je to video pro teenagery a pak zjistili, že je vlastně temný se spoustou odkazů jako například film ´Jak jsem balil učitelku´. Hodně lidí předpokládalo, že ho neradi hrajeme, protože to byl náš první hit, ale ve skutečně je tenhle song jedním z těch, který hrajeme nejradši. Jsou v něm podvratný elementy, protože kytarový sólo je ve stylu Queen a bubny jsme ukradli od ´Cheap Trick´- je v něm hodně odstínů. Stala se z něho hymna. Ty přímý slova ´I´m not okay´byly mým prohlášením těm, kteří se stali našimi fanoušky. A ti si uvědomili: ´Víš co? Všechno není v pohodě´. Divný na tom bylo, že to pochopili ti, co vůbec nebyli outsiděři - byli to normální lidi, kteří byli unavení z toho, jak předstírali, že jsou něco, čím nejsou."
Zajímavost: Gerardovou inspirací pro text byl jeho neúspěch u děvčat. "Je to o střední, ten pocit, že jste sám. Vždycky jsem toužil po lásce. Prostě jsem chtěl, aby mě někdo miloval".

Dead!
G: "Tohle je další ze starších songů. Napsal jsem ho při posledním turné. Původně měl nádech Beatles a Billieho Joea. Byl to song, o kterým jsme věděli, že ho chceme nahrát. Je to o tom, že jsi mrtvej a lidi tě nemají rádi - byl to komentář ke kapele a jak nás lidi vidí. Jakmile jsme ji nahráli, bylo nám jasný, kam bude deska směřovat. Na tom ĺa la la´na konci je něco mocnýho. Je to vyzývavá písnička. Chtěli jsme jí říct: ´Můžete nás nenávidět, ale my jsme tady, troufalejší a drzejší než kdy předtím.´ Důležitý bylo, že ta nahrávka nebyla o tom, jak jsme se proslavili - to proto jsou ty metafory tak silný a díky tomu je deska o postavě Pacienta. Taky jsme chtěli být takový barvitější, aby se lidi cítili, jakoby byli v nemocnici nebo se účastnili bitvy. Pro My Chemical Romance jsou důležitý vizuální prvky. Když jsme s kapelou začínali, muzika byla jenom o něčích přítelkyních, nebyl v tom žádnej příběh, výprava ani zápach. Doufám, že když lidi poslouchají ´The Black Parade´, vidí konfety nebo průvod, když slyší tu pikolu nebo zvonkohru. Rád bych, aby viděli nemocnici, když o ní zpíváme."
Zajímavost: Pasáž ´la la..´ byla ovlivněna Geradovou láskou k britskému popu, jako třeba k Blur.

You Know What They Do To Guys Like Us In Prison
G: "Když neberu v úvahu ´Helenu´, je tohle můj nejoblíbenější song z ´Revenge´. Má šmrnc a myslím, že tohle lidi nečekali. A stejně jako u ´Headfirst For Halos´ jsme věděli, že když to dokážeme, umožní nám to zkusit spoustu dalších věcí. Měli jsme strach z reakce lidí? Ne. Věřili jsme si. Když jsme podepsali smlouvu s nahrávací společností, ujasnili jsme si, že nemáme zájem o žádný prémie ani peníze, ale že chceme svobodu dělat si, co chceme. Když si lidi stěžujou na velký nahrávací společnosti, jsou to většinou ti, co chtějí víc peněz. To znamená, že když chcete být kreativní, firma chce nějaký informace, protože do vás investovala spoustu peněz. Pokud s firmou spolupracujete, můžete jim ukázat cokoliv a oni budou šťastní, protože vědí, že chcete být dobří. Když uslyšeli tenhle song, odezva byla veliká."
Zajímavost: Chichotání na konci písničky má na svědomí Bert McCracken z The Used.

Thank You For The Venom
G: "Tenhle song chtěl ve svý době učinit prohlášení o hudební scéně. V tu dobu každej hledal naději v emu. My jsme s tím nechtěli mít nic společnýho. Taky se týká tlaku jednání s lidma. Spousta lidí mi říkala fakt znepokojující věci o svých životech a pro mě bylo těžký se s tím utkat. Tahle písnička je o tíze, co nosíte na ramenou - všichni v nás viděli něco velkýho. Tímhle songem rádi zahajujeme show. Je skvělý ho hrát, protože se v něm říká: ´Takoví jsme´. V první sloce je hodně sebenenávisti. A pasáž: ´I wouldn´t front this scene if you paid me´je něco jako ´Tyhle korporační agendy, co vydělávají prachy, jsou mi u prdele.´ Proto je ten song tak úžasnej."
Zajímavost: ´Thank you for the Venom´je fráze, která vznikla v počátcích MCR. Gerard měl tričko s tímhle nápisem na jednom z prvních vystoupení. Tahle fráze se také objevila - přeložená do francouzštiny - uvnitř obalu desky ´I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love´.

Obrázky RHCP

29. května 2007 v 9:06 | Idiot |  Red Hot Chili Peppers
anthony and bert
Poet and a prophet..
Anthony
:)
Anthony
:D
hahahahahahaha
THEY ARE RED HOT!!!
Red Hot Chili Peppers
red hot chili peppers @ the roxy, LA, 11/13/06
red hot chili peppers @ the roxy, LA, 11/13/06
red hot chili peppers @ the roxy, LA, 11/13/06
red hot chili peppers @ the roxy, LA, 11/13/06
red hot chili peppers @ the roxy, LA, 11/13/06
red hot chili peppers @ the roxy, LA, 11/13/06
red hot chili peppers @ the roxy, LA, 11/13/06
red hot chili peppers @ the roxy, LA, 11/13/06
red hot chili peppers @ the roxy, LA, 11/13/06
red hot chili peppers @ the roxy, LA, 11/13/06
red hot chili peppers @ the roxy, LA, 11/13/06
red hot chili peppers @ the roxy, LA, 11/13/06
red hot chili peppers @ the roxy, LA, 11/13/06
red hot chili peppers @ the roxy, LA, 11/13/06
red hot chili peppers @ the roxy, LA, 11/13/06
red hot chili peppers @ the roxy, LA, 11/13/06
red hot chili peppers @ the roxy, LA, 11/13/06
nakonec bych to okomentovala asi takhle... "prostě blázni XD"...a úchylové

Historie RHCP

29. května 2007 v 9:01 | Idiot |  Red Hot Chili Peppers
Základem vzniku Red Hot Chili Peppers bylo to, když se na střední škole Fairfax High School potkali dva pozdější dlouholetí kamarádi Anthony Kiedis (1.11. 1962, narozen v Grand Rapids, Michigan) a Michael Balzary (16.10. 1962, narozen v Melbourne, Austrálie). Oba dva neměli jednoduché dětství, protože pocházeli z rozvrácených rodin. Anthony vyrůstal u svého otce, který ho velmi ovlivnil (bohužel k horšímu - Anthony si mohl dělat takřka všechno, co chtěl a otec vůbec nedbal na jeho výchovu). Otec (vystupoval pod jménem Blackie Dammet) se živil jako herec u béčkových filmů Hollywoodu. Stejně jako otec si i Anthony zahrál v pár filmech (pod názvem Cole Dammet). Relativně nejslavnější byl jako syn odborového předáka ve snímku F.I.S.T, kde si zahrál po boku Sylvestera Stallone. Když Anthony nastoupil na Fairfax bylo mu 15 let. V té době chodila na Fairfax i nerozlučná dvojce přicházející ze židovské komunity v L.A. - Hillel Slovak (původem z Izraele) a Jack Irons (narozen v Los Angeles). Tato dvojice založila v roce 1977 s dalšími studenty kapelu Another School, později přejmenovanou na Anthem. Kiedis a Flea se s Anthem dobře znali a již před maturitou v roce 1980 s nimi občas zkoušeli. Z Anthym vznikly dvě kapely s téměř totožným složením - What is this? a zárodek příštích RHCP často měnící názvy.
V létě 1983 se Red Hot Chili Peppers definitivně zrodili. S názvem podle kvintetu Louise Armstronga přišel Kiedis. Smlouva s americkou pobočkou společnosti Emi zněla na jméno kapely, ale Slovak s Ironsem začali váhat, zda podepsat druhou smlouvu, když už jednu měli jako What is this?. Nakonec ji nepodepsali. Takže první album s prostým názvem Red Hot Chili Peppers (1984) se natáčelo bez nich. Jako kytarista byl přizván studiový hráč Jack Sherman a za bicí povolal Flea kamaráda Cliffa Martineze. Pak se kapela vydala na turné. Po návratu z turné byl vyhozen Sherman a začátkem roku 1985 nastoupil do kapely Hillel Slovak.
Už se Slovakem vznikla další deska Freaky Styley (1985). Poté se kapela opět vydala na turné. Pro bubeníka Cliffa Martineze to byly poslední měsíce spolupráce, protože vzápětí byl nahrazen Jackem Ironsem. A tak parta kamarádů ze střední školy byla kompletní.
Třetí album The Uplift Mofo Party Plan (1987) bylo první, keré se dostalo do TOP 200. Některé další nahrávky např. Hendrixovo FIRE vyšly až další rok na EP Abbey Road (1988) Následovalo první evropské turné. Vyčerpáni se vrátili do Los Angeles a individuálně odpočívali. V sobotu 27.6. 1988 večer zemřel na předávkování heroinem a kokainem ve svém bytě Hillel Slovak. Následkem tragédie soubor na několik měsíců přestal existovat. Jack Irons se zhroutil, byl dán rodiči na krátké psychiatrické léčení a už nikdy se do skupiny nevrátil. Kapela se přeci jenom znovu dala dohromady.
Do definitivního obsazení byl přijat mladičký fanoušek kapely John Frusciante (narozen v roce 1970), který jim svými způsoby a hrou připomínal zemřelého Slovaka. Lákalo je také, že nikdy nevystoupil s žádnou kapelou. Na post bubeníka byl do kapely přijat Chad Smith (25.10. 1962, St. Paul, Minnesota). V tomto složení vydala kapela desku s názvem Mother´s Milk (1989). Brzy získala první zlatou desku a pozornost vzbudily i oba singly. Památce Hillela Slovaka věnované a jím inspirované Knock Me Down a úprava písně Stevieho Wondera Higher Ground. RHCP prorazili i komerčně, aniž by přišli o úctu kritiky. Až do dubna 1990 trvalo rozsáhlé světové turné. Po personální stabilizaci se kapela chystala natočit další album.
V září roku 1991 vyšlo dosud nepřekonané, vrcholné album RHCP Blood Sugar Sex Magik. Deska se dostala až na třetí místo albového žebříčku. V dubnu 1992 byla platinová. Z tohoto alba pochází největší hity RHCP: Give It Away, Under The Bridge, Suck My Kiss. Další vzpomínkou na Hillela je My Lovely Man. Následovala různá ocenění. Cena MTV pro Nejlepší hardrockovou zpívanou skladbu, v únoru 1993 Grammy za Nejlepší zpívaný hardrockový výkon. Úspěchy podpořili dalším koncertováním, předkapelu jim dělala třeba Nirvana. 7. května 1992 oznámil své pevné, nezměnitelné rozhodnutí odejít ze skupiny John Frusciante. Jeho závislost na drogách se přestávala snášet s rostoucí popularitou. V následujících letech natočil dvě zajímavá, ale komerčně neúspěšná sólová alba.
Během dalších 2 let se na postu kytaristy vystřídali málo známí Arik Marshall, Zander Schloss a Jesse Tobias. Třetí vydržel pouhý měsíc. Zkoušeli jednat s někdejším kytaristou Jackem Shermanem, ale jeho požadavky odmítli akceptovat. Nakonec přemluvili Dava Navarra (7.10. 1965, Santa Monica). Mnohokrát odkládané album One Hot Minute vyšlo v roce 1995. Toto album se výraznějšího úspěchu nedočkalo. Odřeknuté koncerty, stále větší drogová závislost, motocyklové nehody a nakonec odchod Navarra přivedly RHCP na samý pokraj definifivního konce. Musel opět zabojovat neúnavný Flea. Dohodl se s vyléčeným Fruciantem a předsvědčil Kiedise o nezbytnosti skutečného zbavení se závislosti.
Album Californication (7.6. 1999) se jeví dobrým startem do další hudební kariéry této kalifornské kapely. Kiedis zpívá civilněji, jako by šetřil hlasivky, v doprovodu je více sborů. Z tohoto alba vzešlo hned několik hitů: pomalejší Scar Tissue či Otherside anebo svižnější Around The World. Návrat skupiny byl pečlivě zajištěn propagačními koncerty na různých místech světa a mnoha rozhovory pro tisk. Další skvělé album přišlo na svět v roce 2002 a bylo jím By The Way. To znmená, že se návrat podařil. Nejnovější deska je Stadium arcadium, kterým v rámci svého turné navštívili i podlouhých 10 letech matičku Prahu a její Sazka arenu.

videa MCR ! Speed Up!

28. května 2007 v 16:54 | Idiot |  My Chemical Romance
I Don´t Love You
Welcome To The Black Parade
Famouse Last Words
Helena
I´m Not Okay
škoda že sem nesehnala the ghost of you, napravimXD
jako todle mi ale vážně příde jak dyby se mrouskaly kočky tam má prostě Gee takovej hlásekXD
PS.sice je pod tim podepsaná moje žena ale dělala sme to já já kretén ale to je jedno byl to její nápadXD

Asi už ti vážně nepřežiju

28. května 2007 v 16:10 | Kretén |  Naše kydy
Takže jak asi všichni víte tak koncik už bude za pět opaku za pět dníííííííííííííííííííí a to asi vážně nepřežiju!!! aaaaaaaaaaaaaa to nje něco tak strašnýho jen pět dní a už uvidim ty dršky=) aaaa to neni možný jak rychle to uteklo to je hrůůůůza ááááááááááááá asi se zhroutim zase mám třesavku jako když sem zjistila že tu budou hrát!!!!!!!aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no dobrý snat to rozdejchám ne nerozdejchám to se mi nepovede aaaa pane Bože aaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PĚT PĚT PĚT PĚT a zejtra to budou čtyry a ve středu tři a ve čtvrtek dva a v pátek jeden av sobotu to bude už hned druhej den a v neděli aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to nepřežiju!!!!!!!! to chce počítat 1 2 3 4 aaaaaaaaaaa ne pět aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
no snad se z toho dostanu i když pochybuju ale to je jedno zdar všemXD
PS pro moji ženu: from yesterday už tam jako text je vode měXD

30 Seconds To Mars, The Kill-text

27. května 2007 v 19:50 | Idiot |  30 Seconds To Mars
The Kill
What if I wanted to break
Laugh it all off in your face
What would you do?
What if I fell to the floor
Couldn't take this anymore
What would you do? (do, do)
Come break me down
Bury me, Bury me
I am finished with you
What if I wanted to fight?
Beg for the rest of my life?
What would you do? (do, do)
You say you wanted more
What are you waiting for
I'm not running from you (from you)
Come break me down
bury me, bury me
I am finished with you
Look in my eyes
You're killing me, killing me
All I wanted was you
I tried to be someone else
But nothing seemed to change
I know now, this is who I really am
Inside I finally found myself
Fighting for a chance
I know now, this is who I really am
Come break me down
bury me, bury me
I am finished with you, you, you
Look in my eyes
You're killing me, killing me
All I wanted was you
Come, break me down
Break me down
Break me down
What if I wanted to break? (What are you waiting for?)
What if I... (All i wanted was you)
What if I...
What if I...(bury me bury me)

Nějakej ten wall s Greenama

27. května 2007 v 13:13 | Kretén |  Green Day

Working class hearo-livjeXD

26. května 2007 v 16:52 | Kretén |  Green Day
Billiemu to zase slušííííííííXD a je to pěkný video i písničkaXD

Working class hearo

26. května 2007 v 15:54 | Kretén |  Green Day

tady se dá poslechnout teda ta písnička jak ji nahráli greeni a k tomu tam běhaj i pěkný fotečkyXD

No z koncikuXD

26. května 2007 v 15:47 | Kretén |  Green Day
no takže to sou fotky z live America Idiot kde Greeni hráli písničku Working klass hearo od Johna Lennona
klikněte pro zobrazení původního obrázku klikněte pro zobrazení původního obrázku klikněte pro zobrazení původního obrázku klikněte pro zobrazení původního obrázku klikněte pro zobrazení původního obrázku klikněte pro zobrazení původního obrázku klikněte pro zobrazení původního obrázku klikněte pro zobrazení původního obrázku klikněte pro zobrazení původního obrázku klikněte pro zobrazení původního obrázku klikněte pro zobrazení původního obrázku klikněte pro zobrazení původního obrázku klikněte pro zobrazení původního obrázku klikněte pro zobrazení původního obrázku klikněte pro zobrazení původního obrázku klikněte pro zobrazení původního obrázku klikněte pro zobrazení původního obrázku klikněte pro zobrazení původního obrázku klikněte pro zobrazení původního obrázku klikněte pro zobrazení původního obrázku klikněte pro zobrazení původního obrázku klikněte pro zobrazení původního obrázku
6ftxs9x.jpg

Mcr a The used spoluXD

25. května 2007 v 19:45 | Kretén |  The Used
Takže jako se to menuje MCR s The Used ale je to spíš Gerard a BertXD ale to je jednoXD
No jo z koncíku
No k tomudle sem viděla i videjko a je vážně zajímavýXD
No že se ale jako nestyděj voba takle mít tu rakovinu v tyčince=(....XD
No né změna tak tu neni jen Gee a BertXD
No todle to bych teda do Mikeyho nikdy neřekla, ale co tichá voda břehy meleXD
Oooo jeden taneček, prosímXD
No raději ani nekomentovatXD
Hmm no bejvávalo:( je to škoda že už se nemaj rádi=( jen by mě zajímalo proč se pohádali...no své domněnky raději zveřejňovat nebuduXD
moc toho neni ale aspoň něcoXD

Jo tak nějaký the Used

24. května 2007 v 20:14 | Kretén |  The Used
bože to sou taky drškyXD
ty no přesně ty!!!!XD
ne tak von taky musí mít tu rakovinu v tyčince=(....XD
vidíte jak má velký rozpětíXD
že by vřelé obětí???XD
co tam je že tam tak všichni čuměj??XD
no jen si ty prsy neukousejXD
že by pokus o to bejt normální???XD
to sou taky takový hovadaXD
si nemůžu pomoct mě přídou jak takový feťáci
kolíci noXD
ooo to je roztomilýXD
byl špinavej, musel ho umejtXD
pušinkaXD
No Berte že se nestydíš, dyť to vypadá jak dybys na ně močilXD
že by normální???? NE!!!!!XD
AAAAAAA
no a toť všeXD

Takže z klipuXD

24. května 2007 v 18:35 | Kretén |  My Chemical Romance
ano Gerard už se na to nemůže koukatXD
jen by mě zajímalo co si asi tak fetnul aby docílil takovýho výrazuXD
vidíte jak se na to soustředí!!!!XD
Gee se právě chystá spapat mikrofonXD
a letííííííííííííííííííííííXD
všimli ste si někdy jak von má velikou pusu?XD
ťuťu ňuňuXD........taková rozkošná drškaXD
"udělal sem něco špatně???"XD
a tady bude Gee papat mikrofon znovu ale tentokrát je to nadáluXD
ano a kytarový velmistr FrankieXD
jo jo to zase bude ten jeho taneček nožičkouXD
pěkně ruce vzad a jedemXD
copak tam asi je??? žeby Frankie???XD
"uuuuu" ano správně Gerarde takto se říká U
no tu je ale jako vážně zhulenejXD
"kurva co s tim mám dělat?"XD
asi ho bolí zoubečekXD